Armine Ceket Modelleri Kış Sezonu 2016

Armine Ceket Modelleri Kis Sezonu 2016 Resim
Armine Ceket Modelleri Kış Sezonu 2016

Tesettür giyiminde ceketlerin önemi göz ardı edilemez. Birçok bayanın kış aylarında vücudu sıkı bir şekilde saran ceketleri tercih ettiğini söylemek yanlış olmaz herhalde. Aslında bu tür ceketleri tercih eden kadınlar olduğu gibi tam tersi ceketleri kullanmayı seven kadınların da olduğunu söyleyebiliriz. Bu tamamen her kadının kendine en çok neyi yakıştırdığı ile yakından alakalı. Armine’de bunu düşünmüş olacak ki kış sezonu ceketlerinde farklı seçenekler sunmuş. Armine ceket modelleri 2016 kış koleksiyonu ile karşımıza deri ve vücudu saran özellikte ceketler çıksa da diğer modellere koleksiyonda yer verilmiş.

Vücudu Saran Deri Ceketler Armine Kış Koleksiyonunda!

Deri ceketleri sevmeyen yoktur. Özellikle ceket ve mont modellerinde deriye olan ilgi her zaman üst seviyelerde olmuştur. Armine ceket modelleri de aynı şekilde yeni sezon ağırlıklı olarak deri tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Markanın 2016 kışına özel ceket modellerinde tek bir renk hakim değil. Armine deri ceket renkleri siyah, camel, taba, lacivert ve bordo olarak koleksiyone girmiş ve aynı şekilde diğer tasarımlarda da farklı renkleri görmek mümkün.

armine ceket 2016 yeni sezon resim
Armine ceket 2016 yeni sezon

Armine Ceket Fiyatlarını Merak Eden?

Merak etmeyen yoktur herhalde. Armine deri ceket fiyatları içerisinde en ucuz modelin fiyatı 194,90 TL. En pahalı modelin ise 262,90 TL olduğunu söyleyelim. Kış aylarında üzerimde bir Armine deri ceket ya da diğer ceketlerden biri olsun diyorsanız, işte size fiyatlar.

[wp_ad_camp_1]

Armine Ceket Modelleri 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*