Arka Arkaya İkiz Bebek Arabası Kullananlar

Bebek arabaları ile ilgili çok fazla soru işareti var. Özellikle ikiz bebek sahibi aileler arka arkaya ikiz bebek arabası konusunda hangi ürünü kullanmaları gerektiği konusunda çok fazla soru sormaktalar. Tüm bu soru işaretlerinin cevaplarını vermek için bu yazıyı yazmaya karar verdik. Piyasada bulunan tüm marka ve modelleri incelediğimiz için detaylı bir yazıyı mümkün olduğunca sıkmayacak şekilde size ulaştırmaya karar verdik. Dilerseniz anne & çocuk hakkında yazdığımız diğer yazılara da bir göz atabilirsiniz.

Arka Arkaya İkiz Bebek Arabası Kullanımı

İkiz bebek arabaları söz konusu olduğunda iki seçenek karşımıza çıkmaktadır. Bu seçeneklerin ilki arka arkaya ikincisi de yan yana şeklindedir. Yan yana biraz daha mantıklı geliyor olsa da hareket kabiliyeti ve taşıma kolaylığı bakımından arka arkaya bebek arabası kullanımının daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

Tabi ki eksileri de bulunuyor, öncelikle arkada bulunan bebeğin daha çabuk sıkıldığını da kullanıcı yorumları ile görmek mümkün olabiliyor. Aynı zamanda bebeğiniz büyüdüğü zaman arka arkaya ikiz bebek arabası biraz daha alandan tasarruf edildiği için çabuk küçülecektir.

Arka Arkaya İkiz Bebek Arabası Kullananlar

Ahmet: Bu ürün mecburiyetten alınmış gibi dursa da kullanım kolaylığı sağlıyor. Tabi ki markanın da büyük bir önemi bulunuyor. Ben joie kullandım bir süre ama çalındıktan sonra hangi markayı alacağıma hala karar veremedim.

Betül: Arka arkaya ikiz bebek arabası mı yan yana mı sorusunun cevabını bulmak pek mümkün değil ama yan yana olanının saklaması ve katlaması biraz zor oluyormuş.

Aslıhan: Çok merak ettiğim bir konu bu. Yardım lütfen…

Cengiz: Biz de arka arkaya ikiz bebek arabası aldık ama pek memnun değiliz. Bebişlerin biri etrafı izleyemediği için problem çıkarıyor.

Melahat: Arka arkaya ikiz bebek arabası candır. Uygun markalardan alınırsa tabi…

İkiz Bebek Arabası Markaları

Şu an hali hazır ikiz bebek arabası satışı yapmayan marka yok gibi görünüyor ama yine de markalarına göz attığımız zaman ortalama ürünlerden çok pahalı ürünlere kadar bütçenize göre dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Tabi ki bütçeniz konusunda fikrim olmadığı için kendime göre bir aralık belirleyip yazmaya çalışacağım.

  • Joie Evalite Duo Tandem İkiz Bebek Arabası
  • Babyhope P-738 İkiz Bebek Arabası Arka Arakaya
  • Prego İbiza İkiz Bebek Arabası
  • Baby Elf Arka Arkaya Bebek Arabası

Benim incelediğim ürünler bunlardı dilerseniz bu modellere bakabilirsiniz. Sizin merak ettiğiniz başka bir ürün varsa yorumlarda yazarsanız araştırma imkanı bulduğumuz zaman gerekli bilgilendirme yapılır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!