Aralık Ayında Hangi Ülkeye Gidilir – Aralık Ayında Gezilecek Ülkeler

Sayfa 1 2 3 41. Sayfa

Gezmenin zamanı olur mu? Hangi ülkeye gideceğinize bağlı olarak bazı ülkelerin çok güzel olduğu zaman aralıkları olduğunu söyleyebiliriz. Aralık ayında gezilecek ülkeler sıralaması da ülkemizde havalar çok soğuk olmaya başladığı zaman aralığında sizi rahatlatacak bazı ülkeleri sıralamaya çalıştık. Dilerseniz bu ülkeler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için forum bölümümüze göz atabilirsiniz. Dilerseniz yaşam bölümünden daha fazla konu başlığı hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aralık Ayında Hangi Ülkede Denize Girilir

Bu listeyi hazırlarken biraz olsun oralara kaçmak için neler yapabilirim diye düşündüğümü belirtmek istiyorum. Bir süredir gezilerimi sadece Kuzey ülkelerine yapmaya başladığım için fırsatını bulup daha Güneye inmek için bende elimden geleni yapacağım.

Konumuza geri dönecek olursak Aralık ayında gezilcek ülkeler için çoğunlukla sıcak yerlere gitmek daha akıl karı gibi görünüyor. Kuzey ülkelerinde sıcak kaynak sularında da suya girme imkanınız olmasına rağmen sıcacık kumlara uzanmanın en güzel zamanı olarak Aralık ayında gezi yapmayı tercih edebilirsiniz.

Brezilya – Rio de Jenario

Listeye uzak olan ülke ile başlamak istedik. Bizim kış aylarımız oralarda yaz mevsimi anlamına geldiği için Brezilya’ya gitmenin en uygun aralığı için Aralık ayını düşünebilirsiniz. Plajları hakkında da uzun uzun konuşmak gerekirse Copacabana, İpanema ve Lebnon. Plajlarından bahsedebiliriz. Son zamanlarda Brezilya’yı ve plajlarını çok sık duyuyor olmamıza rağmen oralarda gezilecek en iyi zamanların kesinlikle Aralık ayı ve biz de kış mevsimi ayları olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Sayfa 1 2 3 41. Sayfa
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın