Alvina Abiye Elbise Modelleri 2014

alvina-abiye-elbise-modelleri-2014-resimleri (17)

Tesettür giyiminin en önemli temsilcilerinden biri olan Alvina markası, tesettürlü bayanlara özel üretmiş olduğu abiye elbise modelleri ile yıla damgasını vurmaya devam etmektedir. ürettikleri ile tesettürlü bayanların büyük takdirini toplayan Alvina, kalitesindeki büyüklüğü fiyatlarına da yansıtmaktadır. Böylece Alvina abiye modelleri ve fiyatları moda dünyasını takip edenlerin dillerinden düşmez hale gelmektedir. Geçen sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da tesettür modasında çizgiyi belirleyecek tasarımların altına imzasını atan Alvina markası, bu alandaki iddiasını çok daha yukarılara taşımıştır.

Alvina abiye elbise modelleri 2014 yılında nasıl şekillenmektedir?

Alvina bir marka olarak ürettiği tüm ürünlerde kaliteyi vazgeçilmez bir öğe olarak tutmayı başarmaktadır. Kalitenin ise sadece malzeme kalitesinden oluşması değil aynı zamanda tasarım ve dikimin de abiye modellerinde öne çıkan özellikler olması gerektiğinin de farkındadır. Bahsi geçen bu kriterleri büyük bir ustalık ve titizlikle takip ederek uygulayan marka böylece ortaya koyduğu ürünlerin de herkesin beğenisini kazanmaktadır. Alvina abiye elbise modelleri daha genç orta yaş arası ve orta yaş tesettürlü kadınların beğenisine uygun olarak hazırlanan tasarımlardan oluşmaktadır. Abiye modellerini alissa, maglia, şifon, multi şifon ve new multi sifon olarak adlandırıp sınıflandıran marka bu isimler altında birçok tasarımı tesettürlü bayanların beğenisine sunmaktadır.

Alvina markası şifon, multi şifon ve new multi şifon modellerinin her birinde şifon etek tasarımlarını kullanmaktadır. Bu modellerin her biri oldukça farklı tasarlanmıştır. Elbisenin etek kısmındaki şifon tasarımına üst kısımda genel olarak etek renginden farklı renkte tasarlanmış şifon tasarıma benzer bir tasarım eşlik etmektedir. Bunun dışında farklı detaylandırılmış abiye elbise modelleri Alvina markasına özgün bir hale gelmiştir. Şifon etekli tesettürlü abiye tasarımlarına sahip olabilmenin maliyeti ise 315 ve 360 lira civarında değişmektedir.

Alissa saten abiye elbise olarak adlandırılan abiye elbise modelleri daha ağır duruşlu modellerdir. Bu elbiseleri günlük kullanımın dışında özel toplantılar için rahatlıkla tercih etmek mümkündür. Etek ceket kombini gibi duran bu modelde bel kısmındaki süsleme elbisenin daha havalı durmasını sağlamaktadır. Düğün, nişan töreni gibi törenlerde tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen bu modellerin fiyatları ise indirimli haliyle 300 lira ile 400 lira arasında değişmektedir.

Multi abiye modelleri tasarım olarak multi şifon abiye elbiselere benzese de eteklerindeki düz tasarım onları diğerlerinden ayırmaktadır. Beldeki, göğüs kısmındaki ve kollardaki detaylar elbisenin daha hareketli bir görüntüye kavuşmasını sağlarken görüntü olarak maglia modellerine daha yakın bir görüntü elde edilmektedir. Maglia abiye modellerine bakıldığında elbisenin tasarımı sade ve düz olsa de bir iki detayla hareketlendirilmiştir. Çizgileri multi abiyelere benzerlik gösteren bu modele sahip olabilmek için 370 lira bedel konulmuştur. Multi abiyelere ise biraz daha az bir fiyat olan 350 liraya sahip olabilirsiniz.

New multi şifon abiyelerde dikkat çeken bel kuşağı şeklindeki işlemeler tesettür abiye tasarımlarında sık görünse de Alvina markası bu işi kendine özgün hale getirmeyi başarmıştır. Elde ettiği tasarımı görenlerin her yerde Alvina tasarımı diyebileceği bu modeller, yan sanayi ürünü olarak diğer küçük ölçekli iş yapan işletmeler tarafından daha ucuz maliyete üretilerek pazardaki yerini almaktadır.

9 yorum

  1. işte abiye elbiselerde tercih ettiğim tek marka. alvina abiye elbiseler arasında istediğim tarzı bulabiliyorum ve istediğim elbiseler çok da pahalı olmuyor.

  2. Alvina abiye elbise modelleri 2014 koleksiyonunda tam bana göre modeller var ya 🙂 sevgilimde bunları görse de bana birisini hediye etse nerde böyle erkekler ya hadi ama aşkım biraz kızlar yönünden bak şu olaya ya :)))))

  3. ben her zaman asil olmaktan yana bir tavır sergilerim bu yüzden siyah rengi çok severim. bir numarada bulunan elbiseyi hem renk hemde model olarak gayet beğendim 🙂

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*