Alfemo Mobilya Salon Mobilyaları 2017

 Alfemo Mobilya Salon Mobilyaları 2017

Son yıllarda ev dekorasyonu oldukça önemli bir hala gelmektedir. Yatak odası, mutfak, oturma odaları ve hatta banyolar özel olarak tasarlanmakta ve dizayn edilmektedir. Günün neredeyse tamamını evde geçirenler için olduğu kadar yoğun iş temposu içinde çalışanlar içinde ev dekorasyonu oldukça önemlidir. Özellikle günün büyük bölümünü geçirdiğimiz oturma odaları ve salonlar büyük önem arz etmektedir. Dinlenmek, yemek yemek, davetler ve hatta birçok evde yapılan aktivitede salon ve oturma grupları oldukça önemlidir. Bu dekorasyon yarışında tabi ki firmalar geride kalamamıştır. Birçok alternatif, renk ve tarzda ürünler üreten mobilya firmaları beklentileri dahada yukarı çıkarmıştır.

Oturma grupları, kanepe, salon takımları ve köşe takımlarının yanı sıra dekorasyonunuzu tamamlamak için diğer küçük materyallere de özen göstermelisiniz. Sıradan görünen bir salonda kullanacağınız bir orta sehpa salona bambaşka bir hava katacaktır. Bir diğer önemli materyalde berjer grubudur. Berjer seçiminizi yaparken alışılmış renklerden ve sıradan modellerden kaçının. Aksi takdirde salonunuza boğucu ve sıkıcı bir hava katarsınız. Kontrast renkler ve farklı modeller tercih listenizde üst sırada yer almalıdır. Tabi ki oluşturmak istediğiniz tarzla da seçtiğiniz aksesuarlar uyum içerisinde olmalıdır.

Alfemo Mobilya, Türkiye’de hizmet veren mobilya sektörünün öncü firmaları içerisinde yer almaktadır. Fiyatları ve ürün çeşitliliği ile birçok insanın hem bütçesine hemde tarzına hitap eden firma Türkiye’nin çeşitli noktalarında hizmet vermektedir. Alfemo Mobilya’dan salon ve oturma gruplarınıza farklı bir hava katacak mobilya önerilerini sizin için hazırladık…

Plua Orta Sehpa 

Renk: Ceviz

Ürün Fiyatı: 672,00 TL

 


Hexa Orta Sehpa

Renk: Beyaz-Ceviz

Ürün Fiyatı: 1.043,40 TL


Bonny Zigon Sehpa

Renk: Ceviz

Ürün Fiyatı: 594,00 TL


Puzzle Kitaplık

Renk: Ceviz

Ürün Fiyatı: 1.997,00 TL


Okto Kitaplık 

Renk: Ceviz

Ürün Fiyatı: 1.977,60 TL


Julien Ayna

Renk: Beyaz

Ürün Fiyatı: 440,40 TL


Luna Üçlü Ayna Seti

Renk: Beyaz- Ceviz

Ürün Fiyatı: 326,40 TL


Lounge Berjer

Renk: Taba

Ürün Fiyatı: 1.738,20 TL


Natura Bench

Renk: Beyaz-Ceviz

Ürün Fiyatı: 540,00 TL

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın