Aknaz Peynir Fiyatları 2019

Şu ara fiyatları detaylı bir şekilde inceleme alışkanlığı edindim. Boş zamanlarım da Bim ve A101 başta olmak üzere tüm marketleri ayrı ayrı dolaşmaya başlıyorum. Bu da fiyatlar konusunda detaylı bilgi sahibi olmamı sağlıyor. Bu yazıda aknaz peynir fiyatları hakkında yorumlarımı yazacağım. Dilerseniz markalar bölümünden farklı içeriklere de göz atabilirsiniz.

Aknaz Peynir Fiyatları 2019

Konu başlığımız peynir fiyatları olunca bimde satılan peynir fiyatları hızlı bir şekilde yazılsın istemek hakkınız.

  • Aknaz tost peyniri fiyatı 1000 gram 22,95 TL
  • Aknaz beyaz peynir fiyatı 750 gram: 12,95 TL

Ben bu fiyatlara eylül ayının son günlerinde bakarak not almıştım. Zaman içerisinde fiyatlarda güncelleme olursa bende buradan güncelleyerek ekleme yaparım. Şimdilik bu konuda söyleyeceklerim fiyatların oldukça yüksek bir hızla arttığı olabilir.

Bimde Satılan Peynirler

Hemen hemen her markanın peynirlerini Bim & A101 & Şok Market üçlüsünde bulmak mümkün oluyor. Hele birde benim gibi bulunduğunuz bölgede üç markete de ulaşma imkanınız bulunuyorsa o zaman çok daha rahat bir şekilde dilediğiniz ürüne ulaşabiliyorsunuz.

Mis, Binvezir, Aknaz, Pınar ve diğerleri genel anlamda fiyatları alışık olduğumuz aralıkta birbirleri ile ilişki içerisinde bulunuyor. Son dönemlerde ki ciddi fiyat artışının tüm ürünlere birden yansıdığını söylemeden edemeyeceğim.

Bimde satılan peynirlerin de fiyatlarının bir anda artması en temel gıda maddelerinden biri olan peyniri almak isteyenleri zor duruma düşürebiliyor. Bunlardan bir tanesi de benim ne yazık ki…

 

Bim Aknaz Tost Peyniri

Kaşar peyniri olarak son yıllarda muhakkak dolabımda bulundurduğum aknaz tost peynirinden memnun olduğumu söyleyebilirim. Yazının başından bu yana fiyatlardan şikayet etsem de genel olarak artış olduğu düşünülecek olursa yapılacak pek bir şey yok diyebiliriz.

Bunun dışında 21 TL lik fiyatının dışında benim gibi düzenli kullanmanız durumunda oldukça bereketli bir peynir olduğunu da net bir şekilde anlayabiliyorsunuz.

Bim Aknaz Beyaz Peynir

Severek tükettiğim beyaz peynirinde özellikle diyet yaptığım günlerde yardımcım olduğunu söyleyebilirim. Oldukça lezzetli olduğunu ve gönül rahatlığıyla tüketilebilecek kadar kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.

Uzun süredir bim peynirleri ile aram iyidir ve rahatlıkla tüketilebilecek kalitede ürünler olduğunu belirtebiliriz.

Marka ve ürünler hakkında güncellemelerimiz devam edecektir. Farklı bir ürün hakkında yorum yapmak yada fiyat sorgulamak isterseniz sadece yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*