Ahir Tost Peyniri Fiyatı (A101 Peynir Fiyatları 2019)

Kaldığımız yerden hızlı bir şekilde peynir fiyatlarını yazmaya devam ediyoruz. Bu konuda A101 marketleri için ayrı bir köşe açacağımızın altını çizmiştik. Özellikle Tost peyniri ve Kaşar peynir markası olarak Ahir’in A101’de özel bir yeri olduğunun tekrardan altını çizmekte fayda görüyoruz. Konuyu çok uzatmayalım ve fiyatlandırma konusunda bilgi verelim:

Ahir Kaşar – Tost Peyniri Fiyatları

  • Ahir Tost Peyniri Fiyatı 400 gr: 11.5
  • 1 kg Ahir Tost Peyniri Fiyatı:26.75

Son Olarak

Elimizden geldiğince bu noktada yer alan fiyatlandırmalar değiştikçe biz de sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapmaya devam edeceğiz. Bu yazının yazıldığı son tarih olarak 12/10/2019 tarihini söyleyebiliriz. Eğer bu tarih sonrasında fiyatlarda bir güncelleme olmuşsa lütfen yazmaktan çekinmeyin. Biz de bu fiyatları güncelleyelim…

Dilerseniz markalar bölümünden farklı markaların ve ürünlerin indirimlerine göz atabilirsiniz. Aynı şekilde yorum yazarsanız sizin önerilerinize de açık olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

Farklı olan markaların ayrıcalıklı ürünleri hakkında bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz. Bizler elimizden geldiğince yeni ürünleri araştırmaya çalışıyor ve bu ürünleri sizinle paylaşmak için zaman harcıyoruz. Bir yorumda olsa bizimle bu konuda düşüncelerinizi paylaşırsanız bizi çok memnun ederseniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*