Adil Işık Günlük Elbise Modelleri 2014

Elbise tasarımlarındaki usta markalardan biri olan Adil Işık markası marka olabilmenin tüm gereklerini yerine getirirken, yapılması gereken hizmetlerden de kesinlikle kaçınmamaktadır. Ürün kalitesindeki üstünlüğü bir kenara dursun, müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi ve satış sonrası destekle de moda dünyasında takdirle adı anılan nadir markalardan olan Adil Işık günlük elbise modelleri ile de 2014 yılının en çok tercih edilenleri arasında girmeyi başarmıştır. Dünyaca ünlü markalarla girdiği yarış ile moda sektöründe zor bir işin altından kalkan Adil Işık’ın üretmiş olduğu tüm ürünlerin altına imzasını da atmaktadır.

2014 yılı Adil Işık elbiseleri hangi modellerden oluşmaktadır?

Adil Işık günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış olan modellerden oluşan 2014 koleksiyonunda oldukça güzel tasarımlar yer almaktadır. Özellikle çiçek desenleri ve kelebek şekillerindeki baskılarla renklenen elbiseler tam da yaz aylarına yaklaştığımız günlere uygun tasarımlardır. Daha çok straplez tasarlanmış modellerin etek boyları da kısa tutulmuştur. Uzun etekli modellerin de bulunduğu günlük kullanım Adil Işık elbise modelleri kimi modellerde asimetrik etek kesimleriyle dikkat çekmektedir. Tek renk tasarlanan modeller daha sade tasarımlar olarak görülmektedir. Kimi modellerde de iki renk elbisenin üstü ve altı farklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu modeller günlük kullanım elbiseler arasında daha ağır duran modellerdir. Çiçek desenli rengarenk modeller ise günlük kullanım için en ideal modellerdir.

Günlük kullanım elbiselerin etek tasarımlarında birkaç farklı tasarım kullanılmaktadır. En çok ilgi gören etek modeli ise kabarık etek modelidir. Günlük kullanım elbiselerdeki kabarık etek modelleri abiye modellerindeki kadar abartılmadan modele uygulanmaktadır. Kabarık etek modellerinden diğer bir tanesi de kloş eteklerdir. Ayrıca modellerin bazılarındaki asimetrik etek kesimleri de ilgiyle karşılanmaktadır. Armut tipli vücutlara sahip kadınlara özel tasarlanmış günlük elbise modelleri de pileli etek modelleriyle tamamlanmıştır. Ayrıca armut tipli vücutlara sahip kadınlar için daha çok koyu renk elbiseler tasarlanmaktadır.

Kalem etekli günlük elbise modelleri günlük elbiseler arasında farklı bir yere sahiptir. Bu modeller daha çok ikili kalın askılarla tasarlanmıştır. İnce ikili askılı kabarık pileli eteklere sahip elbiseler ise bel kısmındaki ince bel kuşağıyla dikkat çekmektedir. Uzun etekli modellerin askılı tasarımların arasında yer aldığını belirtmek gerekir. Ayrıca kısa kollu modeller günlük elbise modelleri içinde sıkça tercih edilmektedir. Çiçek desenleriyle, kelebekli tasarımlarıyla, straplez modelleriyle, mini ve uzun etek modelleri ile birbirinden farklı modelleri barındıran Adil Işık günlük elbise tasarımları özellikle bu yaza damgasını vuracak modelleri barındırmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*