Adidas Bayan Mayo Modelleri

adidas-bayan-mayo-modelleri-resimleri (15)

Deniz kum ve güneşin tadı en iyi bu zamanlarda çıkar! Ancak bunun da bir bedeli vardır; sayıflamak, formda görünmek gibi! Kadınlar özellikle karın bölgelerindeki fazla yağların ortaya çıkardığı kötü görüntüden kurtulmak için büyük çaba harcarlar. Ancak görüntü tam istedikleri gibi olmayınca denize girmek istediklerinde bikiniden vazgeçerler. İşte bu zamanlarda en iyi kurtarıcı mayo modelleri olmaktadır. Ayrıca kadınların yüzücü mayoları tercih etmelerinin bir sebebi de daha rahat yüzmek istemeleridir. Adidas bayan yüzücü mayosu bu açıdan kadınların sıkça tercih ettiği mayolardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Genel olarak görüntüden çok sportif amaçlı ürünler üreten Adidas markası bu amaçlar doprultusunda tercih edilmektedir. Adidas yüzücü mayolarını tercih edenlerin neredeyse tamamı bu mayonun olumlu yorumlarını dile getirmişlerdir. Bu nedenle biz de rahatlıkla bu mayoları sizlere tavsiye ediyoruz.

adidas-bayan-mayo-modelleri-resimleri (15)

Adidas bayan mayo modelleri yüzmeyi spor haline getirenler için ideal!

Yüzmeyi alışkanlık haline getirenler ve yüzerek formda kalmak isteyenler için Adidas mayoları işinde bir numaradır. Özellikle yüzücü mayo gurubunda bulunan modeller profesyonellerin kullandığı mayo mdoellerinden esinlenerek veya birebir aynısı yapılarak üretilmiştir. Özel çalışmalar sonucu elde edilen bu ürünlerin  görüntüsünden çok yüzme fiiline olan desteği ön plana çıkmaktadır. Bu özelliklerine rağmen Adidas bayan mayo fiyatları diğerlerine oranla normal seviyelerde seyretmektedir. 75 liradan başlayan fiyatlarla Adidas mayolara farklı mağazalar aracılığı ile ulaşabilmek mümkündür. Örneğin 73 liralık fiyatıyla bir Adidas mayoya Boyner mağazasında ulaşılabilmektedir.

Bu yılın tasarmalrına göz atıldığında Adidas bayan mayo şortmodellerinin seride yer almadığı görülmektedir. Bunun yerine sade mayolar yer alırken mayoların belirli bir standartta tasarlanması da gözlerden kaçmamaktadır. İnce drone çekimleri askılı şekilde tasarlanan mayoların bazı modellerinde sırtta açıklık bırakılmıştır. Modellerin bacak arası diğer markaların tasarımlarına oranla daha geniş tasarlanırken kalçaların da daha fazla alanı kaplanması sağlanmıştır.

İp askılı modellerde sırt kısmında genel olarak pencere bırakılmamıştır. Modellerin çoğunluğu koyu renklerle tasarlanmış ve genel olarak kurumsal tanıtım filmi güneşlenmeden çok yüzmeye yardımcı olacak şekilde dizayn edilmiştir. Siyah renk mayoların ağırlıkta olduğu 2014 koleksiyonunda Adidas’ın kalsik çizgileri modeller üzerine işlenmiştir.

Adidas her ne kadar ürettiği mayolarda profesyonel yüzücüleri baz alsa da marka olabilmenin gereği olarak görünüşe de önem vererek modelleri tasarlamaktadır. Markanın bilindik çizgilerinin yansıtıldığı modellerde güneşlenmek için vücudun drone çekimi daha fazla alanı açıkta bırakacak şekilde modelin tasarımı gerçekleştirilmiştir. İnce çizgiler, sırt dekoltesi, daha az kapanan vücut bölgelerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Böylece marka hem sportif çizgisinden ayrılmamış hem de göze he zevke hitap edecek modellerin bir arada bulunduğu bir koleksiyonu ortaya koymuştur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*