Actinica Güneş Kremi Kullanıcı Yorumları

Bir süredir çok pahalı olduğu için alamadığım bir güneş kremi hakkında yorumlarımı yazmaya karar verdim. Hem bir kullanıcı olarak yorumlarımı belirteceğim hem de diğer kullanıcıların yazdıklarını dile getireceğim. Actinica Güneş Kremi nasıl? Kullanılır mı? Sorularının cevaplarını sizler için vereceğim.

Actinica Kremi Nasıl

Yıllar önce bu markayı kozmetik tavsiye üzerine satın almıştım. Cildim fazla hassas olduğu için uygun bir cilt kremi arayışına girmiş ve neticede bu kremi almam gerektiğini düşünmüştüm. Birden fazla cildiye doktorunun önerisi sonucunda bu kremi almıştım. Aradan yıllar geçti ve bende ciddi anlamda bir alışkanlık oldu.

Bu Kremin Artı Yanları

Her zaman için kaliteli olması; Zaman belirttim çünkü bazı güneş kremleri zaman değiştikçe kalitelerinde düşme meydana geliyor. Daylong Actinica için bunu söylemek pek mümkün olmuyor. Her zaman kalitelerini bozmadan devam ediyorlar.

Düşük gramaja sahip paketlenmesi; Bunun neresi artı diye sorabilirsiniz. Yalnız bir ürünün büyük paketli olması onu, 6 – 12 ay içerisinde bitirmeyi zorlaştırıyor. Oysa ki Actinica genellikle 80 – 100 gramlık paketleri içerisinde tam istediğiniz zaman aralığında tükenebiliyor.

Bu Kremin Eksi Yanları

Güneş kremi olarak ön plana çıkan bu ürünün en büyük dezavantajı fiyatının benzerlerine oranla biraz yüksek olmasıdır. Bu sebeple satın almak isterken elim birkaç kez gidiyor ve düşünüyorum. Bunu muadili olarak gördüğüm (bu tamamen benim şahsi fikrimdir) Sebamed ürünlerinden her zaman için biraz daha pahalı olduğunu söyleyebilirim.

İnternette Yer Alan Actinica Güneş Kremi Yorumları

İnternette ise genellikle ortak birkaç cümle ile karşılaşıyorum. Yapılan yorumların çok büyük bir kısmının bu ürünü oldukça olumlu bir şekilde anlatırken bir kısım yorumlar ise biraz daha farklı olarak paketleme, kargo ve kullanım süresi gibi durumları ön plana çıkararak olumsuz yorum vermişler. Yıllardır kaliteli ürünleri ile ön plana çıkan bu marka için çok fazla olumsuz yorum yapmanın mümkün olmayacağını söyleyebiliriz.

Sonuç Olarak:

Bu ürünü satın almak istediğinizde pek fazla tereddüt etmemenizi öneririm. Tabi ki bu durum benim şahsi görüşümdür. Yine de benzer ürünleri inceleyebilir ve kesinlikle uzman önerilerine göz gezdirebilirsiniz.

Hatırlatma

Sizler için hazırladığımız kadın forumumuzda bu konuda bilgi paylaşımı yapabilirsiniz. Bunun dışında sağlık bölümüne göz atarak daha detaylı bilgi sahibi olmanız da mümkün olacaktır. Kaliteli olanın adresine sizleri de bekliyoruz.

grup seks izle

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*