Abiye Tulum Modelleri 2014

abiye-tulum-modelleri-2014-resimleri (18)

Kadın giyiminde her zaman önemli yeri olan abiye modelleri birbirinden farklı modellerle üretime kazandırılmaktadır. Giyim sektöründeki önemli markaların da arasında bulunduğu birçok firma yeni abiye modellerinin sektörde hayat bulması için, her sezon çalışmalarına devam etmektedir. Bu çalışmalar doğrultusunda üretilen yeni modellerden olan tulum abiye modelleri 2014 yaz ayları için oldukça uygun modellerdir.  Ünlü markaların stilistlerinin de aralarında bulunduğu uzman kadro tarafından hazırlanan modeller her kadının ilgisini çekmekte ve birçok kadın tarafından günlük giyimde tercih edilmektedir. Her zaman şık görünmek isteyen bayanların özellikle ilgisini çeken tulum abiyeler güzel görünmenin yanında rahat olmanın da zevkini yaşamaktadır. Siz de bu modeller hakkında biraz olsun fikir sahibi olmak istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Abiye tulum modelleri 2014 tasarımları nelerdir?

Abiye tasarımlarına farklı bir bakış açısı getiren tulum abiyeler kullanım rahatlığıyla da oldukça beğeni toplamaktadır. Kadınların büyük çoğunluğunun alış veriş çantalarında yer alan tulum abiye modelleri farklı modelleri, renk seçenekleri ve model tercihleri ile geniş ürün seçenekleri ile kadınların beğenisine sunulmaktadır. Bu modeller genel olarak abiyen kıyafetlerinin alt kısmının etek olarak değil de pantolon olarak tasarlanması sonucunda ortaya çıkmıştır. İlk tasarlandığı sezondan itibaren büyük ilgiyle karşılanan ve yıllar geçtikçe daha çok kadın tarafından tercih edilen tulum abiyeler rahatlık ve şıklığı bir arada sunmaktadır.

Tulum abiyeleri en çok uzun bacaklı kadınlar tercih etmektedir. Çünkü tulum abiyelerde bulunan bacak detayları uzun bacaklı kadınların bacaklarını ön plana çıkarmakta ve olduğundan daha uzun göstermektedir. Buna rağmen bacak boyu fazla olmayan kadınlar da tulum abiyeleri tercih etmektedir. Burada da tulum abiyelerin topuklu ayakkabılarla birlikte kullanılması söz konusudur.

Tulum abiye modellerin de dikkat çeken bir husus abiyelerin bel kısımlarında yer alan kemer veya kuşaklardır. Abiye tulum modelleri neredeyse tamamında bu detayı taşımaktadır. Tulum abiyelerde de straplez, askılı ve sıfır yaka modeller bulunmaktadır. Tulum abiye modelleri daha çok rahat penye kumaşları veya likralı kumaşlar gibi ter emen ve içinde rahat hareket edilebilen kumaşlardan üretilmektedir. Modellerin neredeyse tamamında dekolte bulunmaktadır. Daha çok koyu renklerde tasarlanan modellerin çiçek desenlilerinden tutun da pembe rengine kadar birçok farklı renk ve çizgide tasarlanmış tulum abiyelere mağaza vitrinlerinde ulaşmak mümkündür.

Her abiye tasarımında olduğu gibi bu abiyelerde de abiye çanta ayakkabı ve aksesuar uyumu oldukça önemlidir. Genel uygulamalara bakıldığında tulum abilerle birlikte daha çok topuklu ayakkabı modelleri tercih edilmektedir. Ayrıca ayakkabılarla uyumlu küçük el çantaları abiyelerle birlikte kullanımı sık görülmektedir. Kullanılan aksesuarlar ise kıyafetin çizimine göre farklılık göstermektedir. Kimi zaman sadece bir kolye yeterli olurken kimi zaman kolye, saat, bileklik ve metal omuz askılı çanta modelleri gibi aksesuarlar birlikte kullanılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*