Abiye Modelleri 2016 Yılı En Yeni Tasarımları

Abiye Modelleri 2016 Yili En Yeni Tasarimlari Resim
Abiye Modelleri 2016 Yılı En Yeni Tasarımları

Abiye modelleri, her yıl olduğu gibi, yine 2016 yılında da birbirinden farklı desen ve detaylar ile bayanlara sunulmaktadır. Her yıl yeni modelleri ile reyonlar dolup taşarken, genel olarak, gece kıyafetleri bilinen abiye modelleri 2016 tasarımlarında, yine her sene olduğu gibi, çift askılı modeller, boyundan askılı ve straplez yaka modeller tercihler arasında yer alıyor.

Renkli tasarımlar

Her zaman klasik giyim, bayanların tercihi olmaz. Yine, abiye modelleri uzun tasarımlar arasında, boyundan askılı olan, çiçek desenli ve rengârenk modeller, 2016 yılında kullanılan önemli parçalardan olmuştur.

Balık kesim

Her ne kadar yukarıda belirtilen modeller çok tercih edilmese de, ağırlık olarak, siyah ve balık kesim modeller revaçta görünüyor. Bu ürünlere güpür detayları da eklenerek, gece kıyafetlerinin oldukça şık ve göz kamaştırıcı olması da sağlanarak, üretimler tamamlanmaktadır.

Kısa modeller

Bahsedilen modellerin yanı sıra, abiye modelleri kısa tasarımlarda seçimler arasında olmaktadır. Mini abiye modelleri de renkleri doğru seçildiğinde, bayanların mekânda oldukça dikkat çekici bir şekilde boy göstermelerini sağlayabilir. Tabi ki yine bu modellerde de seçimler genellikle straplez yaka kapsamında tamamlanmaktadır.

[wp_ad_camp_1]

Abiye Modelleri 2016 Resimleri

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*