A101de Satılan Elektrikli Süpürge

 A101de Satılan Elektrikli Süpürge

Hatırlarsanız kısa bir süre önce elektrik süpürgelerinden bahsettiğimiz detaylı bir yazımız vardı. Bu yazıya ulaşmak için en iyi elektrik süpürgesi 2019 yazısına bir göz atabilirsiniz. Bim ile A101 pek çok konuda rekabet ediyor ve bu rekabette en çok biz tüketicilere yarıyor.

Fantom Nasıl Bir Marka

Dilerseniz yerli markamız Fantom hakkında genel yorumlara bir göz atalım. Ben buraya yazmadan önce marka hakkında bildiklerimi detaylı bir şekilde yazacaktım ama birazda sizin yorumlarınızın ön plana çıkmasını istediğim için bir adım geride durdum.

Öncelikle Fantom uzun yıllardır hizmet veren elektrikli ev aletleri üreten yerli bir marka olduğu için bir adım öne çıkıyor. Söz konusu elektrik süpürgesi olduğu zaman bir adım önde duruyor diyebiliriz. Oldukça kaliteli bir motora sahip süpürgeler üretmelerine rağmen kullanıcılar büyük oranda plastik kalitesinden şikayetçiler.

Biz bu yorumlara donanımhaber, şikayetvar gibi adreslerden baktık. Yine de bu fiyat aralığında bu kadar kaliteli ürünler ortaya çıkardıkları için memnuniyetimizi de gizleyemeyeceğiz.

6 Aralıktan İtibaren Fantom Satışta!

Asıl konu başlığımıza geri dönecek olursak Fantom CC3500 Elektrik Süpürgesi sadece 279.00 TL ile bizi karşılıyor olacak. Kısaca bir araştırma yapmış olmanız durumunda bile bu kadar ekonomik bir elektrik süpürgesini almanın mümkün olmadığını görebilirsiniz. O sebepten oldukça uygun fiyatlı olduğunu belirterek özelliklerini yazmaya başlayabiliriz.

A101 Fantom Elektrikli Süpürge Özellikleri

Kısa bir süre son bim marketlerinde de elektrik süpürgesi kampanyası ile karşılaşacağız. Çok ciddi farklar bulunmamakla birlikte A101’de satılan ürünün daha ekonomik olduğunu görebiliyoruz. Özelliklerinden bahsedecek olursak:

850 W güce sahip olması ve torbasız çalışıyor olması bu elektrikli süpürgeyi diğerlerinden ayıran özellikler arasında yer alıyor. Bunun dışında 5 metre kablo uzunluğu ve 4.5 litre hacmi ile evinizi rahat rahat süpürebilirsiniz.

Sizde fiyatından anlayacağınız üzere çok yüksek performans sağlayacak bir ürün beklememenizi tavsiye ederim. Yine de fiyat performansa bakılacak olursa bu fiyat aralığında alınabilecek en kaliteli ürünler arasında yer aldığını da söylemek gerekiyor.

Bir Türk markası olması 3 yıl garantisi olması, fiyatının düşük olması ve çekim gücünün yeterli seviyelerde olması nedeniyle alınabilir.  Bunun dışında bu ürünü satın almak için gerekli araştırmayı yapabilir ve yazımızın başında da belirttiğimiz içeriğimize göz atabilirsiniz. Elimizden geldiğince tüm cihazları incelemeye çalıştık.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın