A101 Yoğurt Fiyatları (Kebir, Yörsan, Birşah Yoğurtlar)

Hızlı bir şekilde A101 yoğurt fiyatlarını yazmaya devam ediyoruz. Hatırlarsanız kısa bir süre öncesinde tüm yoğurt markaları ve fiyatlarının yanı sıra temel gıdalarla ilgili olan fiyatlandırmaları detaylı bir şekilde sizinle paylaşacağımızın bilgisini vermiştik. Bugünse yoğurtlarla devam etmekteyiz.

Yoğurt Fiyatları A101 2019

Özellikle söz konusu olan süt ve yoğurt fiyatları olduğunda fiyatlarda çok ani dengesizliklerin ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Bu sebeple bu yazının yayınlandığı 09/10/2019 tarihi itibariyle yeni fiyatlandırmalar yapılana kadar güncel olarak bu fiyatlandırmaların yer alacağını belirtmek yanlış olmayacaktır. Yeri geldiğinde sizler için tüm bu fiyatlandırma seçeneklerini güncellemeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Yörsan Yoğurt Fiyatları A101

Yörsan markasını bir süredir A101 raflarında çok sık gördüğümüzü söyleyebiliriz. Bu sebeple fiyatlarda şu an için bir değişiklik olmamakla beraber çoğunlukla A101 raflarında 5 kglık ürünleri daha sık görmekteyiz.

Yörsan Yoğurt 5 kg fiyatı: 23,95 TL 

Birşah Yoğurt Fiyatları

A101 yoğurt fiyatları denildiğinde öncelikle akıllara Birşah yoğurt kalitesi gelmektedir. Güncel olarak fiyatlandırmalar hakkında bilgilere yer vermek istediğimiz zaman Birşah yoğurt a101 markası olarak akıllara geldiği için öncelikle onunla ilgili bilgilendirmeleri yazmanın daha doğru olacağı düşüncesindeyiz.

  • Birşah yoğurt fiyatı 3 kg:10.95 TL
  • Birşah yoğurt 1500 gr fiyatı: 5.95 TL
  • Birşah 500 gr yoğurt fiyatı: 2.6 TL TL
  • Birşah yarim yaglı yoğurt fiyatı 2 kg 7.95 TL
  • Birşah süzme yoğurt fiyatı 900 gr: 9.25 TL
  • Birşah Kaymakli Yoğurt Fiyatı 1500 gr: 8.95

Kebir Yoğurt A101 Fiyatları

Evet kebir yoğurt çoğunlukla 1.5 kg ve 3 kg’lık fiyatları ile karşımıza çıkan bir ürün olarak dikkatleri üzerinde topluyor. Yalnız 3 kglık olan ürün çoğunlukla Aktüel ürünler sınıfında satışa sunulduğu için yeterli fiyat bilgisine ulaşmak mümkün olmuyor. Farklı marketlerde farklı fiyatlarla satışa sunulduğu için bu yazımızda onunla ilgili bilgiyi kesinleştiği zaman vereceğiz.

Kebir Yoğurt Fiyatı 1500 gram: 8.75 TL

3 kg’lık yoğurt fiyatlandırmasına daha sonra yer vereceğiz. 

Bizi takip ederek markalar bölümüne göz atabilir ve daha fazla konu başlığına daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sadece takip etmeniz yeterli olacaktır. Sizden gelen yorumları dört gözle bekliyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*