A101 Tavuk Fiyatları (12 Farklı Ürünle Birlikte Tam Liste)

Geçtiğimiz hafta içerisinde A101 marketlerinde satılan tüm ürünleri liste olarak sizinle paylaşacağımızı dile getirmiştik. Bazı ürünlerde yer alan fiyat değişimleri zamana bağlı olarak değişim gösteriyor olsa da özellikle tavuk fiyatları ve süt ürünleri fiyatlarında şehirlere hatta aynı şehir içerisinde bulunan ilçelerde bile farklı fiyatlarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Bu sebeple elimizden geldiğince farklı illerde bulunan A101 marketlerinden alınan fiyatları baz alarak bu konuya açıklık getirmek istedik.

Fiyatlarda değişme olduğunu düşündüğünüz zaman bize yazmaktan çekinmeyin. Son güncelleme 09/10/2019 tarihinde yapılmıştır.

Banvit Bütün Tavuk Fiyatı

Banvitin pek çok farklı ürününe a101 marketleri üzerinden ulaşmak mümkün olabiliyor. Bunlar arasında tabi ki bütün tavuk fiyatı da yer alıyor. Genellikle farklı markaların ürünlerinin de aşağı yukarı aynı fiyat aralığından bize merhaba dediğinin altını çizebiliriz.

Banvit Bütün Tavuk (Tabaklı) Fiyatı: 11.95

Banvit Poşetli Tavuk Fiyatı

Poşetli ürünler söz konusu olduğunda hem gramaj hem de fiyatta aşağı yönlü bir hareket olduğunu söyleyebiliriz.
Banvit Poşetli Tavuk Fiyatı: 8.95

Banvit Kalçalı But Fiyatı

Tavuk baget ve kalçalı but fiyatları birkaç kuruş farkla aynı fiyatlardan alıcı buluyor. Aynı durumun A101 marketleri içinde geçerli olduğunu söyelyebiliriz.
Banvit Kalçalı But Fiyatı: 8.95

Banvit Baget Fiyatları

Biraz öncede altını çizdiğimiz gibi fiyat aralığının aynı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken konu başlığı hep aynı kalacaklar mı? Bunu da ilerleyen zamanlarda yapılan fiyat güncellemeleri için daha net bir şekilde görebiliriz.
Banvit Tavuk Baget Fiyatı: 8.95

Banvit Tavuk Kanat Fiyatları

Evde kendimde severek tükettiğim bir ürün olduğu için banvit tavuk kanat fiyatını ilk sırada yazmak istedim. Yalnız bu fiyatlandırmaya daha geç ulaştım (son güncelleme fiyatlara yansıtılmıştır)
Banvit Tavuk Kanatı Fiyatı:  16.95

Besler But İncik Fiyatları

Özellikle söz konusu olan but incik fiyatları olduğunda besler ile banvit arasında yer yer değişik aralıklar olabiliyor.
Besler But İncik Fiyatı: 14.95

Besler Tavuk Izgara Fiyatları 2019

Şu an için son güncelleme öncesinde fiyat aralığının 14 – 17 tl arasında olduğunu söyleyebiliriz. Yalnız bu fiyatlar a101 marketleri için biraz daha alt seviyede tutuluyor. Bu durumda daha sevindirici diyebiliriz.
Besler Tavuk Izgara Tava Fiyatı: 14.95

Besler Bonfile Fiyatları

Söz konusu olan a101 tavuk fiyatları arasında yer alan fiyatlandırmaları olduğu zaman farklı fiyat aralıklarının bize merhaba dediğini görür gibiyiz. İşte sizin için:
Besler Bonfile Tavuk Fiyatı: 21.95

Besler Izgara Tavuk Fiyatları

Biraz önce Banvitin bageti için altını çizdiğimiz fiyatlandırmalar çoğunlukla beslerde ızgara tavuk için aşağı yukarı aynı oluyor.

Besler Tavuk Izgara Tava Fiyatı: 21.95

Hastavuk Fiyatları 2019

Hızlı bir şekilde a101 tavuk fiyatları yazmaya devam ediyoruz. İki farklı ürünle karşımıza çıkan bu markanın giderek artan bir popülerliğe sahip olduğunu da görmezden gelemezdik. O sebepten bu fiyatlandırma arasında Hastavuk markasına da yer verelim istedik.
Hastavuk Dondurulmuş Piliç Kanat Fiyatı: 10.95
Hastavuk Piliç Baget Fiyatı: 8.95

Cp Tavuk Fiyatları

Her ne kadar geçmiş dönemler içerisinde Cp tavuk fiyatlarına daha sık rastlıyor olsak da bu fiyat aralığının değişken olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. İşte Cp bütün tavuk fiyatları:
Cp Bütün Poşet Fiyatı: 7.45

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için forum bölümünü ziyaret ederek daha farklı konu başlıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*