A101 Filtre Kahve Makinesi – Kiwi

Kullanmadığım ürünler hakkında bilgi vermekten uzak duruyorum. Bu biraz da markaları övmek istememem ve sadece doğru olan bilgileri vermeye çalışmamdan kaynaklanan bir durum olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Filtre kahve seven birisiyim ve bu sebeple de doğrudan sadece kağıt filtrede olsa kullanmaya çalışanlardanım. Bu yazımda 1 seneden uzun süredir kullandığım a101 filtre kahve makinesi hakkında elimden geldiğince bilgi vermeye çalışacağım.

Kaliteli Kahve Kaliteli Kahveci Demektir

Bu unutulmaması gereken en önemli konu başlığı olarak dikkatleri çeker. Ne kadar iyi bir kahve makinesine sahip olsanız da kahveniz kaliteli olmazsa başarı beklemeniz çok zordur. Bu durum a101 filtre kahve makinesi söz konusu olduğunda da geçerlidir. Makine genel anlamda ortalama kahve makineleri sıralamasında yer alıyor. Piyasada çok ama çok daha pahalı flitre kahve makineleri olduğu unutulmamalıdır…

Kiwi Filtre Kahve Makinesi Teknik Özellikleri

Öncelikle 10 fincana kadar (teknik özelliklerinde 10 – 12 yazsa da) rahatlıkla yapabilmektedir. Yine de benim tavsiyem kalabalık gruplarınız için o topa kesinlikle girmemeniz gerektiğidir. 1.2 litrelik kapasitesinin ortalama 200 ml alan fincanlarla kıyaslandığı zaman 5 – 6 fincanın çok üzerine çıkmayacaktır.

Damlatmaz Sistem Doğru mu

Genellikle teknik özellikleri arasında damlatmaz sistem yazısı bizi karşılamaktadır. Oysa ki tam olarak damlatmaz bir sisteme sahip olduğunu söylemek pek mümkün olmuyor. Kiwi filtre kahve makinesi de diğer ortalama makinelerde olduğu gibi az miktarda da olsa damlatıyor ve bu durum bazen can sıkabiliyor.

Sıcak Tutma Fonksiyonu Bulunuyor

Bir filtre kahve makinesi için olmazsa olmazlar arasında yer alan sıcak tutma fonksiyonu bu noktada büyük iş görüyor. Zaten gün içerisinde devamlı olarak kahve almak istediğinizde bu özelliği yardımınıza koşuyor.

Diğer Özellikleri Nelerdir

Öncelikle bu ürünün 680 W güce sahip olduğunu ve cam sürahisinin olduğunu özellikle belirtmek gerekiyor. Çıkarılabilen filtresinin sağlam yapısının son zamanlarda ki en kaliteli ürünler arasında yer aldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Fiyatı ise 100 TL civarına satılmaktadır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için alışveriş bölümüne göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*