50 Bim Marketinden Bim Hindi Fiyatları İncelemesi

Bir süredir devam eden market dosyasına bim hindi fiyatları ile devam ediyoruz. Aslına bakarsanız geçtiğimiz hafta yazdığımız son fiyatlandırma ile bu konuya bir süreliğine ara vermeye karar vermiştik ama bim hindi fiyatları 2019 hakkında çok fazla içerik yazılmadığını görünce yazmaya karar verdik.

Farklı bir konu başlığı hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz forum bölümüne üye olabilirsiniz. Aynı zamanda forum bölümünden yapılan sürpriz çekilişlerle daha fazla kazanmanın kapılarını aralayabilirsiniz. Bim Marketleri konusuna geri dönecek olursak

Bim Hindi Fiyatları 2019 Ne Oldu

Geçtiğimiz günlerde aklıma bir konu takıldığı için arkadaşlarla farklı bim marketlerini incelemeye başladık. Bu marketlerin en uygun fiyatlı olanını ve fiyat aralığını sizler için detaylı bir şekilde incelemeye başladık. Öncelikle aynı şehir içinde bulunan bim marketlerinde çok fiyat farklılığı olmadığını söyleyebiliriz. Tüm ürünlerin aynı fiyatlarla satıldığını görebiliyoruz. Aynı rakamlar hindi fiyatları içinde geçerli…

Hindi Fiyatları Bim (Son Güncelleme 28/04/2019)

Hindi Kapama fiyatı 18,95 TL

Hindi Göğüs fiyatı 20,95 TL

Hindi Izgara Tava Fiyatı: 29,95 TL

Hindi Baget Fiyatı: 15,95 TL

Satılıyor. Her ne kadar hindi fiyatları söz konusu olduğunda A101 akıllara gelse de Bim mağazalarının da hindi fiyatlarını ciddi anlamda aşağıda tuttuğunu söyleyebiliriz.

Bim Hindi Fiyatları Ucuz mu

Marka ve isim vermeden anlatmak gerekirse, aynı ürünü birden fazla süper market ile kıyaslama yaparak anlatmam gerektiğini düşünüyorum. Bim de satılan hindi fiyatları bakımından en uygun olanı diyebilirim. Ortalama olarak hindi göğüs fiyatını 19 tl ye satan bimin şu ana kadar karşılaştığım en yakın rakibinden minimum 5 tl daha uygun fiyata sattığını söyleyebiliriz.

Sadece bu özelliğinden dolayı bile bimden alışveriş yapılabilir diyorum. Tabi ki bir diğer konu başlığı da bimde satılan ürünlerin bu zamana kadar benim bulunduğum ilçede çok az markette bulunması oldu. Örneğin yaşadığım yerde bim dışında bir markette hindi bulmak mümkün olmazken artık bim sayesinde hindi satın almanın son derece uygun fiyatlı olduğunu söyleyebilirim. Rahatlıkla hindiye ulaşabiliyorum. Üstelik aynı şehirde farklı ilçelerde bulunan pek çok süper markette satılan fiyatlarından çok daha uygun fiyatlardan hindi satın alabiliyorum. Hal böyle olunca bimde hindi fiyatı ucuz mu diye sormanın biraz yanlış olduğunu söyleyebilirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*