5 Farklı Ürünle Bim Yoğurt Fiyatları

Bim ürünleri söz konusu olduğunda ilk olarak akla Dost markası gelmektedir. Süt ve yoğurdunun dışında peynir ürünleri ile de hayatımızda önemli bir noktada yer alan bu markanın yoğurt fiyatları sizler için incelendi. Şu an itibariyle yazımızı zaman geçtikçe yeniden güncelleyerek sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Hazırsanız başlayalım.

Bim Yoğurt Fiyatları

Bu yazıyı kaleme alırken evime yakın olan 3 farklı bim mağazası ile ayrı ayrı görüşerek bimlerde bu ürünlerin satılma sıklığı ile ilgili bilgi almaya çalıştım. Özellikle internet üzerinde Karadeniz bölgesinde soğuk zincirde bazen sorun olduğu için özellikle süzme yoğurtların bozuk çıkma ihtimali ile ilgili birkaç farklı yazı okudum yeri geldikçe bunlara da yer vereceğim.

Dost Yoğurt Fiyatları

Dost Yoğurt Homojenize 500 gram

Bu ürün öğrendiğim kadarıyla bim ürünleri arasında en fazla satışı yapılan ürünmüş fiyatı ise 2,25 TL olarak ön plana çıkıyor.

Dost Yoğurt Homojenize 1.5 kg

Kg fiyatı bakımından daha ekonomik bir ürün olduğu için 5,95 TL fiyat aralığına sahip olarak ön plana çıkan bir üründür.

Dost Yoğurt Homojenize 3 kg

Büyük aileler düşünülerek alınan bu üründe kg bakımından daha avantajlı bir ürün olarak dikkatleri üzerinde topluyor. Fiyatı ise: 10,95 TL olarak belirlenmiş.

Dost Süzme Yoğurt Fiyatları

Bilindiği üzere Dost markasının bimde aktif olarak satıldığı tek bir süzme yoğurdu bulunuyor. 900 gramlık paketlerde satılan bu ürüne sahip olmak için 8,45 TL vermek yeterlidir.

Dost Tava Yoğurdu Fiyatları

1.5 kg paketler içerisinde satılan bu ürünün fiyatı da 7,90 TL olarak belirlenmiştir.

Zamanı geldikçe elimizden geldiğince hızlı bir şekilde yoğurt fiyatları seçeneklerinden bu fiyat aralığını güncellemeye çalışacağız. Eğer sizde fiyatlarda güncel olmayan bir aralığa denk gelirseniz lütfen yorum bölümünden bize ulaşmayı ihmal etmeyin. Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde bu güncellemeleri yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

zenci porno

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*