Defacto Mont Modelleri 2017

 Defacto Mont Modelleri 2017

2003 yılında faaliyete geçen Defacto, hızlı yükselişi ile günümüzde meşhur markalar arasında yer alıyor. 4000’den fazla çalışanı bulunan şirketin yurt dışında da pek çok mağazası var. Defacto en çok uygun fiyatlarıyla cezbediyor. Farklı modeller ve yenilenen koleksiyonlarıyla da ilgi topluyor. Üstelik internet alışverişlerinde ücretsiz kargo ve olmadığı takdirde en yakın mağazadan değişim imkanı sunması da firmanın iyi taraflarından. Bu yazımızda Defacto ürünleri içerisinden özellikle 2017 mont modellerini mercek altına alacağız. Defacto her zevke hitap edebilen, zengin çeşitlilik ve renk içeren montlarıyla 2017 yılında da epey ilgi görecek gibi görünüyor.

Defacto Kadın Montlar

Defacto’da 2017 kış mevsimi hem sıcak hem de renkli geçecek. Kadın montlarda önceki yılların modası devam ederken yeni modellerle koleksiyon zenginleştirilmiş. Siz de kendi zevkinize uygun montu Defacto’da kolayca bulabilirsiniz.

  • Şişme montların modası pek geçmez. Her kış aynı veya farklı şekillerde karşımıza çıkar. Defacto da özellikle gençlere hitap eden tasarımlara yöneldiğinden 2017 yılında bol bol şişme mont modelleri kullanmış kolleksiyonlarında. Hem renk hem de tarz olarak zengin çeşit seçenekleri mevcut. Şişme montlarda renkler diğer montlara göre daha canlı seçilmiş. Bu da gençler arasında çok rağbet göreceğini düşündürüyor.

 

  • 2017 yılında şişme montlarda kürk kullanma trendi Defacto’da da göze çarpıyor. Kürkün montlara verdiği hava tartışılmaz ama yine de zevk meselesi olduğundan dileyen kürklü dileyen kürksüz model tercih edebilir. Siyah kürkün beyaz mont üzerindeki çarpıcı görünümü sizi de cezbedebilir

  • Bahsedeceğimiz bir diğer model, kemerli montlar. Kemer bayan montlarda daha zarif bir görünüm oluşturmak için kullanılır. Kemerli montlar, Defacto 2017 montlar arasında da yerini alıyor. Kemerli montlar bol cep ve bol düğmeli tasarlanmış ve renk seçenekleri de mevcut. Metal tokası ile havalı görünen bu montlarda çene koruması da mevcut.

 

  • Ekoseler bilindiği gibi daha çok etek ve gömleklerde kullanılıyor. Ancak 2017 Defacto mont modelleri içinde trendler arasında yer alan ekoseli modeller, çok sevimli ve güzel duruyor. İplerle tutturulan iri düğmeler ön formu oluştururken, kollarda kemer kullanılarak da tarz bir görünüme kavuşturulan ekoseli montlar, gençler arasında çok tutulacak gibi görünüyor. Modelde kapüşon da unutulmamış. Yine ekose kumaşın devamı olarak ve monta bitişik bir kapüşon yağışlardan korunmak için gerekli olduğu gibi, montların sadeliğine de hareket katıyor.

  • Bir başka model asimetrik fermuarlı montlar. Asimetrik tasarımlar son yıllarda pek çok kıyafette kullanılıyor ve beğeni topluyor. Defacto da bu modayı montlarda denemiş ve başarılı da olmuş görünüyor. Fermuarın dik değil de yamuk şekilde inişi monta bambaşka bir hava katıyor. Bu montlarda bir diğer özellik ise kürk yakalar. Kürk yakalar zaten 2017 trendleri arasında ve tek fark artık daha büyük yapılmaları.

Defacto Erkek Montlar

2017 Defacto erkek montlar bu sene de çok trend. Çoğunluğu şişme montlardan oluşan modellere göz atalım.

  • Çıkarılabilir kapüşonu, farklı rengiyle çok tarz bir mont.

  • Dar kesim şişme montlar da bu yılın modası.

  • Ve asimetrik modeller 2017 Defacto mont kategorisinde yerini almış durumda.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın