4 Your Body Peeling Kullananlar

Güzel kokulu esansiyel yağlar içeren son derece başarılı bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Özellikle Çilek özlü olanın harika olduğunu belirtmem gerekiyor. Şişesini elinize aldığınız andan itibaren çilek kokusunu hissedebiliyorsrunuz. Tüm merak edilenleri ile peeling dosyası karşınızda…

4 Your Body Peeling Yorumlar

Genel anlamda başarılı ürünler olarak ortaya çıktığını söyleyebiliriz. 400 ml’lik şişelerde satılan 6 farklı peeling ürünün son derece başarılı yorumlar aldığını belirtmek gerekiyor. Bazı ürünler için herhangi bir yoruma rastlayamadım. Bende bunun yerine genel anlamda yorumlara değinmeye çalışacağım.

4 Your Body Olumlu Yorumlar

Cilt lekelerinin bakımında kullanılabilir.

Ölü deri atılmasında oldukça başarılı bir üründür.

Nemlendirici özelliğe sahip olması diğer peeling ürünlerinin önüne geçmektedir.

Masaj bakımı ürünü olarak kullanılabilmektedir.

  • 4 Your Body Peeling Çeşitleri ve Fiyatları
  • 4 Your Body Çilek Özlü Body Fiyatı 46 TL
  • 4 Your Body Portakal Özlü Body Fiyatı 46 TL
  • 4 Your Body Limon ve E Vitaminli Body Fiyatı 23 TL
  • 4 Your Body Bamboo ve Lotus Özlü BodyFiyatı 46 TL
  • 4 Your Body Çilek Özlü Body Peeling Fiyatı 59 TL
  • 4 Your Body Kavun Aromalı Body Peeling Fiyatı 59 TL

4 Your Body Olumsuz Yorumlar

Biraz pahalı olması ve yüz için tercih edilmiyor olması bu ürünün nadir olumsuz özellikleri arasında yer alıyor.

Bunun dışında selülit karşıtı olması nedeniyle de tercih edilmektedir. 4 Your Body kullanmak isteyenler için birden fazla web sitesi öneriliyor. Bunlar arasında hepsiburda, trendyol ve diğer kozmetik mağazalarından bu ürünleri satın alabiliyorsunuz.

Sonuç Olarak

Bir peeling ürünü aradığınız zaman kullanabilirsiniz. Güzel koksun ve cildimi yumuşacık yapsın diyorsanız bu ürünün başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında bazı ürünler hakkında internet üzerinde pek yorum bulamadım. Bu ürünler hakkında yeni yorumlarla karşılaştığım zaman burada gerekli güncellemeyi yapacağım.

Alışveriş söz konusu olduğu zamanlarda karşılıklı olarak bilgi paylaşımı yapmak isterseniz sizler için hazırladığımız alışveriş bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Son zamanlarda pek çok yeni haberlerin ve güncel bilgilerin yer aldığı adresimizde sizi de farklı olan haberlere davet ediyoruz. Bir tık uzağınızda yer alan adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

olgun porno izle

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*