2019 Lif Modelleri

Gerçekten farklı ve yaratıcı bir el işçiliği olan örgü liflerin ayrıcalıklı modelleri de dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Son zamanlarda lif modelleri yeni başlığı altında devamlı olarak güncel tutulmasını istediğim bir veritabanı oluşturmayı hayal ediyordum. Yani örgü konusunda model oluşturmak isteyen bayanların rahatlıkla bulabileceği ve devamlı güncellenen bir alt yapı oluşturmayı hayal ediyordum. Bu yazı başlangıcı olsun şimdilik 50 adet örgü lif modeli yayınlamış olalım ama zaman içerisinde bunları güncellemeyi düşünüyorum.

Lif Modelleri Kolay

Evde kendi imkanlarınızla bu hobiye başlamayı düşünüyorsanız youtube videoları ve pinterest görselleri size yardımcı olacaktır. Yine de lif modellerine hızlı ve kesintisiz bir şekilde ulaşmak isterseniz buraya da yorum olarak yazabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde takıldığınız konularda yardımcı olmaya çalışırız. Eğer burada yayınlanmasını istediğiniz lif modeli olursa yorum bölümünden yazarsanız onlarında yayınlanması için elimizden geleni yaparız. Lif modeli, hobiler, el işçiliği gibi konu başlıklarında fikirlerin genellikle yıldan yıla birbirini tekrar ettiği açıktır. Öyle ki 2019 lif modelleri söz konusu olduğunda bizim bile yayınladığımız bazı modellerin 2018 hatta 2017 yılından alıntı olabilmektedir. O sebepten elimizden geldiğince özgün lif modellerini yayınlamaya çalışıyoruz.

Çeyizlik Lif Modelleri

Çeyizlik modeller ise 2019 yada 2020 yılı farklı olmaksızın birbirini tekrar eden özellikte olabilir. Çoğunlukla çeyizler bir sene öncesinden değil de çok daha geçmişten hazırlanmaya başlandığı için bu modellerin herkes tarafından kabul edilen modeller tarafından hazırlanması gerekebilmektedir. Aşağıda verdiğimiz görseller arasında hoşunuza gidenleri burada belirtebilirsiniz. Aynı zamanda yeni bir lif modelinin yayınlanmasını istiyorsanız bize belirtmeniz yeterli olacaktır. Burada yer alan lif modelleri zaman geçtikçe güncellenecektir. Mümkün mertebe buraya tekrar uğrarsanız farklı lif modellerine daha kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün olabilir. Bizi takipte kalın…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*