2017 Ucuz Gelinlik Modelleri

Gelinlikte model beğenmeden önce düşünmemiz gereken en önemli şey bütçemiz elbette. Evet her genç kız en güzel gelinliği giymek ister, yıllarca hayalinde büyütür ama bir günlük heves için de imkanlar çokça zorlamak mantıklı değil. Sonuçta önemli olan evliliğin huzurlu ve mutlu olmasıdır. Onun için öncelikle evleneceğimiz kişiye ve kendimize olan saygımızdan gelinlik mevzusunu çok fazla büyütmemekte fayda var. Tabi maddi imkanı elverenler bu avantajını kullanacak ama kullanamayanlar için de dünyanın sonu değil.

Yine maddi imkanları kısıtlı olanlar için kiralama ve ikinci el gelinlik alma fikri daha akla yatkın duruyor. Sonuçta bir gün giyilen kıyafet ne kadar yıpranabilir değil mi? Üstelik kuru temizleme sayesinde oldukça yeni bir görünüme de kavuşabilir. Bir de kumaş ve dikim bakımından ucuz modeller de piyasada mevcuttur. Şimdi 2017 ucuz gelinlik modellerine bir göz atalım.

Ucuz Gelinlikler

Bazı gelinliklerin fiyatı ucuzdur. Sebebi barındırdığı detay, kumaş ve dikimle ilgilidir. Bu gelinlikler daha çok sade modellerde görülür ama tabi araştırarak hem ucuz hem güzel gelinlikler bulmak da mümkündür.

ucuz-gelinlikler

Örneğin yukardaki gelinlik sadeliği nedeniyle 99 tl gibi bir fiyata sahip.

İkinci El Gelinlikler

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ikinci el gelinlik hem istediğiniz modeli alabilme imkanı sunarken, hem de bütçenizi zorlamadan uygun fiyata elde etmenizi sağlayacaktır.

ikinci-el-gelinlikler

Örneğin yukarda gördüğünüz sade gelinlik ikinci el olduğu için 500 tl gibi bir fiyata sahip.

ikinci-el-gelinlikler2

Yine bu çok hoş vintage gelinlik modelinin fiyatı da ikinci el olduğu için 1876 tl.

Tabi bu iki fiyat arasında da uçurum var gibi gözüküyor, işte siz de kendi bütçenize uygun olanı iki seçenek aralığında diğer ek çok ürün arasından seçebilirsiniz.

Kiralık Gelinlik

Nasılsa bir tek gün giyeceğim ve sonrasında gelinliği koyacak yer bile bulamayacağım diye düşünenler için de yine kiralama yöntemi tercih edilebilir. Kiralık gelinlikler yıpranmadığı sürece defalarca kuru temizleme yapılarak tekrar tekrar kullanılabilir. Siz de beğendiğiniz bir modeli bütçenizi zorlamadan kiralayabilirsiniz. Bu yöntem yıllardır gelinlik, nişanlılık ve kına gecesi kıyafetlerinde sıkça kullanılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*