2017 Nikah Elbise Modelleri

Düğün mevsimi genellikle yaz olurken, nikah biraz daha mevsimlerden bağımsızdır. Çünkü öyle uzun uzadıya bir merasim gerektirmez. Nikah sonrası yakın dostlarla yenen güzel bir yemekle tören son bulur. Nikah için sade ve şık bir elbise tercih edebilirsiniz elbette ama yine rengin beyaz olması günü daha anlamlı hale getiriyor. Kısa ve sade bir törenle dünya evine girmeyi tercih edenler için çok şık nikah elbise modelleri 2017 kreasyonunda yerini çoktan almaya başladı bile.

Gelinlik seçiminde olduğu gibi nikah elbisesi seçiminde de sadelik ve gösteriş seven gelinler ikiye ayrılıyor ama yine 2017’de sadelik ön planda. Yine de seçim yapılırken öncelikle vücut tiplerine göre hareket etmek daha doğru olacaktır. Nikah elbisesi şık bir şapka ve aksesuarlarla da tamamlanabilir. Burada kişinin tercihleri belirleyici olacaktır.

İşlemeli Nikah Elbise Modelleri

Evet nikah sadelikten yana bir tören ama en azından kıyafetim biraz abartılı olsun diyenler için işlemeli elbiseler tam bir biçilmiş kaftan. Özellikle yoğun dantel işlemesi bu elbiselerde göze çarpıyor. Gösterişli ama bir o kadar şık durduğu da bir gerçek.

islemeli-nikah-elbise-modelleri

Sade Nikah Elbise Modelleri

Sadelik bazı insanların yaşam tarzıdır. Ne olursa olsun vazgeçemezler. Her türlü tercihlerinde de bunu ortaya koyarlar. Tıpkı nikah elbisesi seçiminde de olduğu gibi. Zaten yukarıda da belirttiğimiz gibi 2017 sadelik yılı. Belki bu sadeliği hoş bir şapka ile tamamlayabilir, güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

sade-nikah-elbise-modelleri

Tesettür Nikah Elbise Modelleri       

Tesettür elbiselerde sade şıklığı yakalamak sanki daha kolay görünüyor. Gelişen ve değişen moda sektöründe tesettürün önemi günden güne artarken, model çeşitliliği seçim yapma zevkini de beraberinde getiriyor. Yine nikah elbisesi seçiminde sade, beyaz uzun elbiseler gelinlerin zarafetini ön plana çıkarmasında yardımcı oluyor. Şifon elbise tercihi, uzun etekte uçuş uçuş bir görüntü sergilemenizi sağlayabilir. Tesettür elbiselerde farklı renk eşarp kullanarak da elbisenin güzelliğini ortaya çıkarabilir, üstelik de sadeliğin boğucu olmasının önüne geçebilirsiniz. Yine eşarbınıza uygun bir çanta ile de uyumlu bir güzellik sağlayabilirsiniz. Tesettürde beyazı çok sade bulanlar için renkli tercihler yapmak da mümkün.

tesettur-nikah-elbise-modelleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*