2017 Mobilya Modelleri

Merhaba sevgili arkadaşlar, bugün sizlere 2017 mobilya modelleri hakkında bir kaç fikir vermek istiyorum. Malumunuz artık 2016’yı geride bırakıp 2017’ye girmeye az kaldı. Artık moda araştırması yaparken 2017 koleksiyonlarına bakmalısınız. Aksi takdirde geçen senenin modası olan ürünler almış olursunuz bizden demesi. 2016 yılındaki mobilya modellerin de hep çiçekler ve canlı renkler hakimdi. Peki 2017 yılının yeni mobilya modelleri nasıl olacak hep beraber bu yazımızda öğreneceğiz. Özellikle bayanlar ev dekorasyonunda oldukça zorlamaktadır. Çünkü ortalıkta o kadar çok renk ve model seçeneği vardır ki, arasından bir tane seçmek bizler için bir hayli zor olabilir. Kendi evimizin en güzel ve göz alıcı olmasını istemekteyiz, bütün çabamız bunun yüzündendir. İşte bu kafa karışıklığına son vermek ve sizlere biraz olsun yardımcı olabilmek için, sizlere kendimin derlediği bir kaç 2017 mobilya modellerini göstereceğim.

1- İki Minderli Koltuklar

Eskiden görmeye çok alışık olduğumuz üçlü koltuklar artık yerini ikili koltuk görünümlü üçlü koltuklara devretmiştir. Rahatsız edici üç minder yerine artık daha geniş ve ferah ikili minderler tercih edilmektedir. Böylelikle daha rahat bir oturum elde edilmekte ve koltukta uzanırken de daha konforlu bir şekilde uzanmış oluruz. Bel ve sırt sağlığımız için daha ideal bir ortam elde edilmiş olur. Bu yüzden 2017 mobilya modellerini seçerken bu ayrıntıya özen göstermeniz sizlerin açısından iyi olmaktadır.

2016-2017-dogtas-mobilya-salon-takimi-modelleri-ve-fiyatlari-5730-tl

2- Açık Renkler Salona Hakim

2017 mobilya modellerinde kendini en çok gösteren renk tonları açık olanlardır. 2017 modasında daha çok sade modeller ve sade renkler yer almaktadır. Biliyoruz ki açık renk mobilya kullanmak çok zor ve uğraş vericidir. Hele ki çocuklu aileler için bu durum daha da güçtür. Ama modaya uyum sağlamak istiyorsanız bazı zorluklar ile savaşmanız gerekmektedir sevgili hanımlar.

2016-2017-nills-mobilya-kose-takimi-modelleri-12

3- Kenarsız Koltuklar Göz Alıyor

Oturma ve uzanma konusunda bizlere çok yardımcı olan koltuk kenarları maalesef ki 2017 mobilya trendlerine uğramamıştır. Bu durum bizleri biraz zorlasa da, bu tarz mobilyalar oldukça tarz ve modern durmaktadır. Evini yeni döşeyecek olanlar veya evini yenileyecek olanlar, bu tarz mobilyaları mutlaka gözden geçirmesi gerekmektedir.

2017-mobilya-modelleri

4- Sıradışılık Ön Planda

2017 mobilya trendinde, çok sıra dışı ve çarpıcı mobilyalar yer almaktadır. Daha önce pek karşılaşmadığımız mobilya ayakları, koltuk desen ve modelleri karşımıza çıkmaktadır. Sıradanlıktan ve tek düzelikten sıkılanlar için bu tarz mobilyalar adeta içinize su serpecektir.

2017-yeni-mobilya-modelleri

5- Konforlu Köşe Takımları

Artık rahatsız edici koltuk ve mobilyalara son. 2017 mobilya trendinde konfor ve rahatlık ön planda yer almaktadır. Farklı ve göz alıcı olduğu kadar rahatlığı ile de dikkatleri üzerine çeken 2017 mobilyaları, çok kullanışlıdır. Genelde köşe takımı kullanmak zor gelir hanımlara fakat köşe takımlarını da artık kullanmak çok kolay. Oturma ve uzanma açısından, sizlere ve misafirlere çok güzel olanaklar sağlamaktadır.

2017-mini-koltuk-modelleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*