2017 Kuyruklu Gelinlik Modelleri

2017 Kuyruklu Gelinlik Modellerinde farklılık katmak ve gösterişli bir görünüm içerisinde kuğu gibi süzülmek isteyen gelin adaylarının tercihi kuyruklu gelinliklerden yana oluyor, kullanımında diğerlerine göre biraz daha zorluk bulunmasına rağmen, görüntünün cazibesine kapılmamak elde değil. Ayrıca kuyruk seçimi yapmak adayların elinde, uzun, kısa, önü kısa arkası uzun, kabarık, sade gibi pek çok kuyruk seçeneği mevcut.

Dantelli Kuyruklu Modeller

Dantelin gelinlik üzerindeki muhteşem etkisi malumunuz. Dantel, gelinliğe olduğu kadar kuyruğa da yakışıyor. Burada kuyruk uzun ince değil de kısa,geniş tercih edildiğinde dantelin görünümü ön plana çıkartılmış oluyor. Bazen de gelinliğin sadece eteklerinde kullanılan dantel, kuyrukla birleştiğinde çok da göz alıcı hale geliyor. Üst kısımlarda genellikle straplez ve bedeni saran biçimler tercih ediliyor.

dantelli-kuyruklu-gelinlik-modeli

Balık Model Gelinliklerde Kuyruk

Gelinlikte kuyruk en çok bu modellerde kendisini gösteriyor. Dar ve vücudun şekline giren gelinlikte kuyruk oldukça çarpıcı duruyor. Bu modelde kuyruğu abartabilmek de daha mümkün. Misafirlerin sizi şaşkınlıkla ve hayranlıkla seyretmesini istiyorsanız bu gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Yine bu modellerde sırt dekoltesinin sıkça kullanıldığını da görebiliriz.

balik-model-gelinliklerde-kuyruk

Önü Kısa Arkası Kuyruklu Modeller         

Bu modeller de yine vücuduna güvenen genç gelin adayları için tercih edilenlerden.  İddialı bir model olduğu aşikar.  Üst kısımda straplez veya askılı tercihler yapılabilir. Abartı sınırı zevkinize kalmış bir durum elbette.

onu-kisa-arkasi-kuyruklu-modeller

Kabarık Kuyruklu Modeller

Bu model de yine gösterişli gelinlik sevenler için. Gelinliğin belden aşağı olan kısmı kuyruk da dahil olmak üzere fırfırlı veya kabarık olabilir. Ee gelinlik göstermeli kendini diyorsanız siz de böyle bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Böyle gelinliklerde dikkat etmeniz gereken, üst bölgenin oldukça sade seçilmesi gerektiğidir. Aksi takdirde şişman bir görüntü vermiş ve istediğiniz zarafete ulaşamamış olursunuz.

kabarik-kuyruklu-modeller

Tesettür Gelinliklerde Kuyruk

Tesettür modasında da kuyruk kullanımı göze çarpıyor. bazen sade gelinliklere kuyrukla hareket katılırken bazen de yine açık gelinliklerde olduğu gibi gösterişi abartmak amaçlı da kullanılabiliyor. Şu da bir gerçek ki, kuyruğun ihtişamı gelinliğe başka bir hava katıyor ve görünümüne renk katıyor.

tesettur-gelinliklerde-kuyruk

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*