2017 Kabarık Gelinlik Modelleri

Gelinlik denilince ilk akla gelen model, genellikle prenses gelinlik de dediğimiz kabarık modellerdir. Her sene pek çok yenilik yapılmasına rağmen kabarık gelinliklerin modası neredeyse hiç geçmez.  Her türlü bedene uyarlanabildiğinden ve gösterişli görünümünden ötürü de her daim cazibesini koruyan model olarak karşımıza çıkar.  2017 Kabarık Gelinlik modellerinde dantel işleme veya taşlı süsleme de oldukça rağbet görmekte. Bu tür gelinliklerin üst tarafları için de farklı seçenekler tercih edilebilir, şimdi onlara bir göz atalım:

Straplez Model Kabarık Gelinlikler

straplez-model-kabarik-gelinlikler

2016’da olduğu gibi 2017’de de straplez gelinlik modası devam etmekte. Özellikle göğüs kısmındaki işlemeler veya dantellerle göz alıcılık sağlayan bu modeller yine gelinlerin en çok tercih ettikleri arasında. Bu seneki modellerde bel kısmına da işlemeler eklenerek farklı bir güzellik elde edildiği görülüyor. Hem göğüs hem de bel kısmına uygulanan taş veya dantel işlemelerle de uyum içinde bir görüntü sağlamakla birlikte tarz olarak da bir yenilik getirilmiş oluyor. Straplez modeller görünüm açısından oldukça iddialı bir duruş ortaya koyuyor ve bu da cazibesini artırıyor.

Askılı Kabarık Gelinlikler

askili-kabarik-gelinlik

Straplez modelin hemen ardından akla askılı gelinlikler geliyor. Askılılar da da pek çok seçenek mevcut: İnce veya kalın askı, işlemeli, taş veya dantelli modeller olarak seçenek sayısı oldukça fazla. Bazen çift bazen de tek askılı modeller karşımıza çıkabiliyor, bu da gelinliğe ayrı bir hava katıyor. Sırt dekolteli gelinliklerde askılı modellerin daha çok tercih edildiği göze çarpmakta. Bu modeller vücuduna güvenen gelinler tarafından rağbet görmekte. Ayrıca omuzdan düşen askılar da 2017’de beğeni toplayan modeller arasında. askılı gelinlikler straplez veya kayık yaka modellerle birleşerek uyum sağlayabiliyor.                                                                                                 

Tesettür Gelinlikte Kabarık Model

tesettur-gelinlikte-kabarik-model

Tesettür gelinlik seçiminde kabarık modeller en başta hatta en çok ilgi gösterilen gelinliklerdir. Vücut hatlarını belli etmeden harika bir görünüm elde etmek kabarık tesettür gelinliklerle çok kolay ve mümkün. Taş ve dantel işlemeler gelinliğin bütününde veya kollarda ve eteklerde sıkça görülen uygulamalardan. Özellikle etek kısmında güpür uygulamasının açık gelinliklerde de olduğu gibi sık kullanıldığını görüyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*