2017 Hakim Yaka Gelinlik Modelleri

Her genç kızın rüyası, kendisini bembeyaz gelinlik içerisinde görmektir. Büyük gün geldiğinde ise seçim yapmak oldukça zorlaşır. Gelinlikte değişmeyen tek şey neredeyse rengidir. Her yıl gelinlik modellerinde pek çok yeniliğe gidilmekte. Önceki yıllarda kabarık ve abartılı modeller ön planda iken, şimdilerde sade ve şık modeller ilgi görmekte. Bunlar içerisinde de hakim yaka modelin verdiği modern ve zarif duruş 2017 gelinlik modelleri arasında farklı bir yere sahip olacak gibi duruyor. Hakim yaka gelinlikler, balık model ile bütünleştiğinde özellikle uzun ve zayıf gelinlerde mükemmel bir uyum yakalanıyor. Önceki yıllarda kaftan şeklinde kına gece kıyafetleriyle oldukça beğeni toplayan model, bu sene gelinliklerde daha çok göze çarpacak gibi görünüyor.

Tesettür Gelinliklerde Hakim Yaka

Tesettür gelinlikler de her yıl modanın getirdikleriyle değişime uğruyor. Hakim yaka model, tesettüre uyarlandığında da ortaya oldukça güzel modeller çıkıyor. Tesettürde boyun kapalı olması gerektiği için, hakim yaka daha da avantajlı hale gelebiliyor. Üstelik de tarz bir görünüm elde edilmiş oluyor. Model çeşitliliği, gelinlerin kendilerine uygun gelinliği seçmesine yardımcı oluyor.

tesettur-gelinliklerde-hakim-yaka

Hakim Yaka Gelinliklerde Dantel

Dantelin gelinliğe farklı bir zarafet kattığı gerçek. Boyundan başlayıp kollarda biten dantel ile şık ve havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu tür gelinlikleri uzun ve sade bir duvak ile tamamlayabilirsiniz. Yine prenses model gelinliklerde de hakim yaka duruş oldukça hoş görünüyor. Sevimli ama aynı zamanda havalı bir görünüm kimin hoşuna gitmez ki. Hakim yaka ciddi bir duruş gerektirir diye de düşünmemek gerek, modelleri incelediğinizde bu gelinliklerin ciddiyetten çok zarif bir görüntü elde etmek için tasarlanmış olduğunu anlayabilirsiniz.

hakim-yaka-gelinliklerde-dantel

Fransız Hakim Yaka Gelinlikler

Bilindiği gibi Fransız dantel gelinlikte çokça tercih edilir. Fransız danteli, gelinliğe ince bir gösteriş katarken, zarafeti de arka plana atmaz. İnce detaylar göz alırken, baştan aşağı dantelin bütünlüğü gelinliğin güzelliğini ortaya çıkarır. İşte böyle bir güzellik hakim yaka ile buluşunca modernlik ve şıklık birleşmiş ve harika bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

fransiz-hakim-yaka-gelinlikler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*