2017 Balık Gelinlik Modelleri

2017 için sadelik yılı dedik. Sadelik denince de balık modellerin yeri ayrı sanki. Baştan aşağı uzun ince görüntüsüyle hem sade hem zarif duran bu gelinlikler 2017 trendleri arasında yerini aldı çoktan. Daha çok straplez modeller tercih edilse de askılı, tek askılı dantel kollu veya kayık yaka modellere de rastlamak mümkün.

Balık Model Gelinliklerde Yeni Tasarımlar

Her sene muhakkak yeniliklerle karşımıza çıkan bu modeller, bu sene özellikle sırt dekoltesinde farklı bir görünüme bürünüyor. Boyundan bele uzanan kemerlerle detaylandırılan modeller, derin sırt dekoltesine farklı bir yenilik kazandırıyor.  Bu modeller bütün itibariyle işlemelerle süslenerek göz alıcı bir hale getiriliyor. Yine işlemelerin transparan şekilde kollara yansıdığını da görebiliyoruz. Özellikle dekolte seven gelinler için sırt ve göğüs dekoltesinde istenilen derinlik sağlanabiliyor. Ve balık gelinliklerin adeta vazgeçilmezi olan kuyrukla da ihtişam tamamlanıyor. Balık modellerde önemli olan biraz da işlemenin bütüne yansıtılması, Üst ve alt kısım olarak bir ayrım olmaması. Fiziğine güvenen gelin adayları için zarif görüntü elde etmek bu modellerle çok kolay.

balik-model-gelinliklerde-yeni-tasarimlar

Balık Modellerde Dantel

Dantel her gelinliğe yakışır. Hemen her sene modada yerini aldığı gibi 2017 balık model gelinliklerde de oldukça ön planda. Kabarık modellerde etek kısmında daha az kullanılan dantel, balık modellerde bütüne yansıtılarak zarif bir şıklık sağlanabiliyor. Yine 2017 trend modellerde transparan kollarda dantel çok moda.  Bütünsel bir gelinlik modeli olduğu için kuyruk kısmı da dantellerle bezeyebiliyor.

balik-modellerde-dantel

Balık Model Gelinliklerin Vazgeçilmezi Kuyruk

Hemen her balık model gelinlikte kuyruk detayına rastlıyoruz. Kişisel tercihlere göre uzun, kısa, geniş, dar şeklinde uygulanabilen kuyruklar, balık model gelinliklerde kendini gösteriyor. Geniş ve yayılan bir kuyrukla, kabarık gelinlikler de ki gösterişi yakalamak mümkün.

Dantelli Gelinlikte Balık Model

Tesettürde Balık Modelin Yeri

Çok karşılaşmasak da tesettür modasında da balık gelinlikler var. 2017’de de balık model tesettür gelinlikler bol işlemeli olarak beğenilere sunuluyor. Farklılık arayan gelin adayları için tercih edilebilir bir model olan balık gelinliklerde, duvaklar uzun ve geniş bırakılarak, pelerinimsi bir örünüm verilebilir.

balik-etek-tesettur-gelinlik-modelleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*