2016 Terlik Modelleri

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere yaz aylarında sıklıkla kullandığımız terlik modellerinden bahsetmek istiyorum. Her yaz olduğu gibi yine bu yılda cıvıl cıvıl rengarenk terlikleri bizleri beklemektedir. 2016 yaz modasında birbirinden farklı ve güzel terlikler biz bayanları oldukça cezbetmektedir. Kullanımı kolay ve her yerde kullanılmaya elverişli terlikle bayanlar için olmazsa olmazlardandır. Rahatlığı sebebiyle kullanılmak istenen terlikler 2016 yaz modasında hem rahatlığı ile hem de şıklığı ile göz doldurmaktadır. Terlik seçiminde dikkat etmemiz gerekenler rahat ve ayağımızı sıkmayacak şekilde olmasıdır. Ortopedik olmasına da özen göstermeliyiz. Çünkü düz taban kullanılan terlikler bir süre sonra ayak problemleri çıkmasına sebep olmaktadır. Şimdi bu birbirinden güzel modelleri hep birlikte inceleyelim, işte karşınızda 2016 terlik modelleri…

1- Boncuklu Terlikler

Şıklığına her zaman önem gösteren hanımlar için bu boncuklu terlikler çok uygun olacaktır. Yazların vazgeçilmezi olan hasırlar ile bu boncuklar birleşince 2016 yaz modasında bomba gibi bir terlik ortaya çıkmaktadır. Hem rahat hem de şık olan bu terlikler ile sokaklarda tüm gözler ayaklarınızda olacak !

 2015-parmak-arasi-terlik-modelleri-19

 

2- Topuklu Terlikler

Her bayanın olmazsa olmazı olan topuklular, terlikler de de bir o kadar güzel durmaktadır. Boyu kısa hanımların sıklıkla tercih ettiği bir model olan topuklu terlikler, şık durmaları sebebiyle de çok tercih edilmektedir. Dolgu topuk, kalın topuk veya ince topuk olarak rahatlıkla bulabileceğiniz bu terlikler arasından en rahat olanı tabiki de dolgu topuk olanlardır.

2016-terlik-modelleri-topuklu

 

3- Şıklıkta Yarışan Terlikler

Genelde balo ve mezuniyetlerde tercih edilen bu şık terlikler, işlemeleri ve birbirinden hoş desenleri ile dikkat çekmektedir. Gece dışarı çıkarken de çok kolaylıkla kullanabileceğimiz bu terlikler hem rahat hem de göz alıcıdır. Gittiğiniz yerlerde hem şık olmak hem de ayaklarınızın daha rahat etmesini istiyorsanız bu terlikleri kullanabilirsiniz. Hatta bazen düğünlerde gelinlerimiz tarafından tercih edilen bu modellere 2016 yaz aylarında mutlaka kullanmalısınız.

2016-terlik-sandelet-modeli

4- Deniz Yıldızlı Terlikler

Genelde plajlarda kullanılan deniz ürünleri desenleriyle kullanılan bu terlikler denize uyum sağlaması sebebiyle çok hoş durmaktadır. Genelde deniz yıldızı motifleri ile kullanılan bu terlikler 2016 yazında çok seveceksiniz.

2016-yazlik-en-guzel-terlikler-12-600x445

5- Şeritli Terlikler

2016 yaz modasına ait olan şeritler ve çizgiler, terlikler de de sık kullanılan motiflerdendir. Genellikle kalın taban kullanılan terlikler de çok rahat olmaktadır. Çünkü düz ince taban terlikler yürürken ayağımızı rahatsız etmekte ve sağlığımızı bozmaktadır.

87823

 

6- Deri Terlikler

Yaşımız ilerledikçe tarzımız da değişmektedir. Genelde daha olgun bayanlarımızın kullandığı bu ağır deri terlikler rahatlığı ile dikkat çekmektedir. Yaz ayları sıcak geçtiğinden bu deri terlikler biraz ayaklarımızı terletebilir bizden demesi.

7- Parmak Arası Terlikler

Favori terlik modellerinden olan parmak arası terlikler bayanların ilgi odağıdır. Birbirinden farklı renkleri ile her bayanın zevkine uymaktadır.

takatuka

8- Çiçekli Terlikler

Bayanların çok sevdiği çiçekler terlikler ile birleşince cıvıl cıvıl yaz modasına uygun harika terlikler ortaya çıkmaktadır.

yeşil-Gezer-Terlik-Modelleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!