2016 Söz Kıyafetleri

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere evliliklerde ilk adım sayılan söz için kıyafet modelleri sunmak istiyorum. Evlilik yolunda ilk adımı atarken ne kadar heyecanlı ve özen dolu olduğumuz aşikardır. Saç modelimiz, kıyafetlerimiz hep en güzeli en iyisi olsun isteriz. Her yıl değişen moda ile birlikte söz kıyafetleri de bu değişime ayak uydurmaktadır. Söz kıyafeti seçerken evde mi veya salonda mı olacak ona göre seçim yapmalıyız. Evde söz yapacaksak daha sade kıyafetler, eğer salonda yapacak isek biraz daha süslü elbiseler tercih edebiliriz. Birbirinden farklı ve şık modelleri ile 2016 söz kıyafetlerine hep birlikte göz atalım. En mutlu günümüze doğru adım adım ilerler iken her zaman şıklığı ve çekiciliği yakalayalım.

 

1- Dantelli Söz Kıyafeti

Şıklık ve asilliktr ilk tercihlerimizden olan dantelli söz kıyafetleri her zaman ağır ve asil durmaktadır. Evde yapılacak söz için uygun kıyafet olan bu dantelli elbiseleri severek kullanacağınızdan eminim. Ayrıca söz için kullanacağımız elbiseleri sonrasında saklayarak hatıra olarak bulundurabiliriz.

2016-koton

2- İşlemeli Söz Kıyafeti

İşlemelerden oldukça çok hoşlanan bayanlarımız için, bu önemli günlerinde öncelikli olarak tercih edebiliriz. Oldukça şıklık katan bu kıyafetler hem salonda hem evde kullanılabilir.

663352879dd38ab0b39886305966acf8

 

3- Beyaz Söz Kıyafeti

Düğünlerin olmazsa olmazı olan beyaz rengi, düğün yolunda giderken ki ilk adımda da kullanabiliriz. Bayanlarımıza ayrı bir güzellik ve masumluk katan beyaz renk söz kıyafetlerine bir o kadar çok yakışmaktadır.

Dantel-İşlemeli-Nişanlık-Modelleri-2016-271x400

 

4- Dar Etekli Söz Kıyafeti

2016 modasından olan üstü dantelli altı dar olan abiyeler söz kıyafetleri için seçilebilir. Uzaktan etek bluz gibi gözüken bu elbiseleri seçerken vücut tipimize göre karar vermekte fayda var. Zayıf hanımlar bu elbiseleri daha çok tercih etmelidir.

En-Güzel-Söz-İçin-Elbise-Modelleri-2016-337x400

5- İki Renkli Söz Kıyafeti

Yine 2016 modasına ait olan iki renkli abiyeler söz kıyafetlerine ayrı bir hava katabilir. Bu özel günümüzde herkesten farklı olmak istediğimiz için bu elbiseleri tercih edebiliriz. Hem salonda hem de evdeki sözlerde istediğiniz şekilde kullanılabilir.

kisa-soz-kiyafeti

6- Sade Söz Kıyafeti

Yeni bir hayatın başlangıcı olan bu söz zamanında, daha sade kalmayı tercih edebiliriz. Özellikle evdeki sözlerde tercih edilen bu modeller ile hem sade hem de şık olmamız mümkündür. Sade söz kıyafetlerimizi uygun takılar ile daha gösterişli hale getirebiliriz.

koton-2016-elbise

 

7- Uzun Söz Kıyafeti

Söz kıyafeti denilince genelde ilk tercih olarak kısa modeller seçilmektedir. Fakat daha önce de dediğimiz gibi salonda olacaksa eğer söz, bu tarz uzun elbiseler seçebiliriz. Boyu uzun bayanlarda daha çok güzel duran bu uzun elbiseleri bu güzel gününüzde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MGWAW160175125304_1_org

 

8- Kloş Söz Kıyafeti

Yine salonlardaki sözlerde tercih edebileceğiniz kloş elbiseler uçuş uçuş durması sebebiyle oldukça havalı ve hoş durmaktadır. Giydiğiniz elbiseleri damat adayının gömlek veya kravatı ile uygun seçebilirsiniz.

mor-söz-kıyafeti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*