2016 Nişanlık Modelleri

 Merhaba sevgili hanımlar, bugünkü konumuz yaz aylarında sıklıkla karşılaştığımız nişanlar ile ilgili. Bildiğiniz üzere yaz sezonunda düğün vr nişanlar daha sıklıkla olmalıdır. Evliliğin ilk adımlarından olan nişan, bayanlar için oldukça uğraştırıcı ve güzel bir andır. Nişan zamanı en çok bizi yoran ve uğraştıran konu nişanlılığımızdır. Seçtiğimiz nişanlığın 2016 yaz modasına uygun olmasını isteriz. Göz alıcı ve dikkat çekici bir nişanlık arıyor isek yaz trendini takip edip ona uygun renk ve modelde bir nişanlık seçmeliyiz. Nişanlık seçerken dükkan dükkan gezip model aramaya uğraşmamak için, bayanlar öncelikle internetten araştırma yapmaktadır. Bu yazımızda da sizlere faydalı olabilmek amacıyla araştırma yaptım ve 2016 nişanlık modellerini göstermek üzere beğeninize sunuyorum.

 

1- Kapri Kol Nişanlıklar

Bu senenin trendlerinden olan kapri kollar, nişanlıklarda da hoş ve çekici durmaktadır. Yaz aylarında uzun kollu giymek sizi biraz sıkıyor ve rahatsız ediyorsa bu modelleri tercih etmekten kaçınabilirsiniz. Ama klimalı salonlarda yine de rahatlıkla tercih edilebilir.

 16_d

2- İki Renkli Kloş Nişanlıklar

Zıt veya uyumlu renkler ile kombin yapılan bu nişanlıklar bayanların oldukça ilgisini çekmektedir. Ayrıca her yılın modasına uygun olan kloş elbiseler bu yılda birbirinden güzel renkleri ile karşımıza çıkmaktadır. 2016 trendinde ise hem kloş hem de iki renkli modeller oldukça sık kullanılmıştır.

fft20_mf6400229

3- Parıltılı Nişanlıklar

Bir nişalıkta dikkat çekme yöntemlerinden biri olan parıltılar 2016 yaz modasına uyarlanarak kullanılmıştır. Özellikle etek kısmında kullanılan sim ve parıltılar ile adeta pistte ışıl ışıl parlayacaksınız.

kabarık-nişan-elbisesi-modelleri

4- Tül Kollu Nişanlıklar

Kalın askılardan ve kumaş askılardan sıkılan bayanlarımız için 2016 nişanlık modasına tüllü kollar katılarak birbirinden güzel modeller ortaya çıkmaktadır. Ayrıca çok kullanışlı olan bu tül askılar straplez modellerden kurtulmak için bire birdir. 

5- Straplez Nişanlıklar

Omuz dekoltelerinde sıklıkla kullanılan straplez modeller askılı tercih etmeyenler için harika bir modeldir. Yaz aylarında nişanlıklar için favori olan bu modeller bayanlar tarafından oldukça çok kullanılmaktadır.

modern-2016-Nişanlık-Modelleri

6- İşlemeli Nişanlıklar

Bir bayan için olmazsa olmazlardan olan işlemeler, 2016 yaz modasında da kendini göstermektedir. Bu işlemeler nişanlıklara çok yakışmaktadır. Eteklere işlenen bu modeller ile çok şık olacağınız aşikar.

renkli-mavi-2016-Nişanlık-Modelleri (1)

7- Kabarık Nişanlıklar

Nişanlık denildiğinde akla hemen kabarık modeller gelmektedir. Tuvalet tarzı bu nişanlıklar genelde salonda yapılan nişanlar için uygun olmaktadır. Evde yapılan nişanlar için biraz ağır kaçabilir. İşte bu yüzden nişanlığımızı seçerken evde mi yoksa salonda mı yapacağız ona göre seçmeliyiz. Gelinliği andıran bu modelleri eminim ki çok seveceksiniz.

şık-2016-Nişanlık-Modelleri

8- Balık Tarzı Nişanlıklar

Zayıf bayanlarda oldukça şık ve zarif duran balık model nişanlıklar bu yılda bayanları cezbetmektedir. Her türlü renkleri ile karşımıza çıkan balık modeller de bu yazın favorisi saks mavisidir. Eğer sizlerinde vücut tipine uyuyor ise bu modelleri mutlaka denemelisiniz.

v-yaka-balik-etek-lacivert-nisanlik-modeli-2016

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*