2016 Koltuk Renkleri

Sevgili arkadaşlar, bugünkü konumuz herkesin evinde mutlaka olan koltuklar ve onların birbirinden güzel renkleri. Her yıl değişen modaya tabikide koltuk renkleri de dahil olmaktadır. Alırken üzerinde çok düşündüğümüz mobilyalarımızdan biridir koltuklar. Sonradan pişman olup üzerini koltuk örtüsüyle kapatmak istemiyorsak 2016 moda koltuk renklerine dikkatle bakmanızı öneririm. Evinizdeki koltukları moda renklerle aldığınız takdirde evinize bambaşka bir hava katacağı aşikardır ve bu da biz bayanları daha mutlu edeceği kesindir. Hele ki bu koltuklar evimizdeki diğer mobilyalarla uyumluysa havasına hava katacaktır. Yaşadığımız ev ne kadar iç açıcı ve zevkimize uygun olursa günlük yaşamımızda da daha mutlu ve huzurlu oluruz. Bu yüzden gelin hep beraber 2016’nın koltuk renklerini gözden geçirelim. Evini baştan döşeyecekler ve yeni evlenenler bu yazımızı okumadan koltuk renginize karar vermeyin, bizden demesi.

1- Asilliğin rengi: Beyaz

Evinizi döşerken alacalı bulacalı renkleri istemeyip her şeyin sade olmasını istiyorsanız beyaz sizin için mükemmel bir tercih olabilir. Beyaz renk evin içinin daha huzurlu gözükmesini de sağlayabilir. Böylece eve geldiğimizde daha mutlu ve huzurlu hissedebiliriz kendimizi. Ayrıca beyaz renk evin daha şık ve asil gözükmesini de sağlayacaktır. Ancak beyaz rengin bir dezavantajı da çabuk kirlenmesidir. Sürekli beyaz kalmasını istiyorsanız temizliğine bakımına hep dikkat etmeniz gerekecektir. Özellikle küçük çocuğunuz varsa beyaz renklerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. 🙂

2016-Avangard-Koltuk-Takımları-ve-Fiyatları-7

2- Moda Renk: Pudra

Son zamanlarda baya moda olan renklerden biri de pudra rengidir. Pembenin her tonu tatlı ve şirin gözükür ama pudra rengi diğer tonlara oranla daha şık ve zarif gözükebilir. Pudra rengi üzerine çiçekli modeller de bu yıl baya revaçtadır.

bellona-belissa-koltuk-takimi

3- Yazın Gözdesi Çiçekli Renkler

Evini baştan döşeyenler; ” bugüne kadar hep düz renk kullandım artık cıvıl cıvıl modeller istiyorum” diyorsanız bu modeller tam da size göre. 2016’nın trendi ise çiçekli modeller. Genellikle üçlü koltuk tek desen olup tekli koltukları çiçekli olan bu modelleri hemen hemen tüm mobilyacılarda bulabilirsiniz. Evin içi bu renklerle daha cıvıl cıvıl olmakta ve içimizi açmaktadır. Çiçekli olarak kullanılabilecek renkler askeri yeşil,pudra ve mavi olabilir.

ider-mobilya-loryma-koltuk-takimi-2016

4- Çizgili Renkli Modeller

Düz renk koltuklardan hoşlanmayan bayanlar için iki renkli çizgili modeller sizlere farklı bir alternatif sunacaktır.

2016-Koltuk-Renkleri

5- İki Renkli Koltuklar

Evimizde farklılık yaratmak istiyorsak iki renkli koltuklar tam da sizlere göre. Alışılagelmiş tek tip renk modeller yerine ikili renkli koltuklar ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu tarz koltuklar birbirine uyumlu olarak da seçilebilir ya da birbirine zıt renklerle de oluşturabilirsiniz. Moda zevkinizi ortaya çıkarmanın bu koltuklarla tam sırası bence.

siena-deluxe-tk-bella-mercan-lacivert-01

6- Gücün Rengi Siyah

Siyah genelde karamsarlık, matemi temsil etse de bir diğer anlamı da güçtür. Canlı renklerden hoşlanmayan evinde ana renkleri barındırmak isteyenler siyah rengini koltuklarında kullanabilirler.

evgor_mobilya_muhtesem_valenti_koltuk_takimi_46341

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*