2016 Kış Modası: Panço Modelleri

2016 Kis Modasi Panco Modelleri Resimleri
2016 Kis Modası Panço Modelleri

Kış aylarının her mevsim olduğundan daha soğuk geçeceği söyleniyor. Bu nedenle sürekli kendimizi daha soğuk bir kışa hazırlamak zorunda kalıyoruz. Tabi bu hazırlık süreci de kışlık kıyafetlerin kat kat şekillenmesine neden oluyor. Artan soğuklar karşısında sadece kazaklar ya da kalın bluzlar yetmiyor. Bunların yanı sıra modern ve yeni çizgilere sahip panço modelleri ön plana çıkıyor. Pançoların 2016 kış modası içerisinde yer alan şık modelleri bayanların soğuklara direnç göstermesinin ise başka bir yolu oluyor.

Modanın Vazgeçilmezi Panço Modelleri

Panço modelleri ike harika kombinler yapmak mümkün. Çünkü yeni tasarım pançoların dökümlü ve üçgen kesimleri farklı kombin önerileri sunuyor. İsteyen bayanlar klasik kombinler yapabilirken isteyenler de ilgi çeken kombinlere yeni panço modelleri ile imza atıyor. Örneğin ofis kombini yapmayı tercih eden bayanlar blazer pançoları kullanıyor. Günlük giyimde kullanılan panço kombinleri ise bohem stiline daha yakın kombinler ortaya çıkarıyor. Panço kombinleri üzerinde en fazla dikkat çeken detaylardan biri ise takılan kemerler oluyor. Kombine asıl rengini veren bu aksesuar, oluşturulan tarzın tam da yerine oturmasına yardımcı oluyor.

panco modelleri resimleri
panco modelleri

Blazer Panço Modelleri

Salaş stili tercih etmiyorsanız, blazer panço modelleri pek çok kombininiz için ideal diyebiliriz. Bu modelleri dilediğiniz farklı renk, desen ve tasarımlarda tercih edebilir, kendinize özel kombinler yapabilirsiniz. Ayrıca blazer pançoları gece elbiseleri başta olmak üzere farklı etekler üzerine ve geniş paça pantolonlar üzerine kombinleyebilirsiniz. Tabi sportif bir görüntü sergilemek için de yine blazer pançoları aklınızdan çıkarmayın. Yalnız kombinlediğiniz parçaların da spor olması önemli.

[wp_ad_camp_1]

panco modelleri blazer resim
panço modelleri blazer

Bohem Pançolar

Her yer de olduğu gibi pançolarda da bohem stilini görmek mümkün. Yaz aylarının vazgeçilmezi bohem, kış mevsiminin de önemli tarzlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Püskül, etnik tarz ve desenlerin bir arada sunulduğu bohem pançolar yeni kışın gözdesi konumunda.

panco modelleri bohem resim
panço modelleri bohem

2016 Panço Modelleri Resimleri

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*