2016 Duşakabin Modelleri

Merhaba arkadaşlar, şüphesiz ki evlerimizin şıklığı ve güzelliği hepimiz için önemli bir konudur. Evimizin içinde en çok kullandığımız bölümlerden biri de banyolardır. Haftada en az 3-4 kere banyo yaptığımız için banyomuzun rahatlığı ve kullanılabilirliği bizler için çok önemlidir. Ve banyonun olmazsa olmazlarından biri de duşakabinlerdir. Eskiden duşakabin yerine banyo perdeleri kullanılmaktaydı. Bu perdelerin su geçirmez özelliklerinin olmaması banyo yaptıktan sonra tüm banyonun batmasına neden olmaktaydı. Çünkü her taraf su içinde kalırdı ve bu da bayanlar için oldukça çileden çıkartıcı bir durumdu. Neyse ki artık duşakabinler var ve banyo yapmayı daha keyifli hale getiriyor. Git gide daha farklı modellerle karşımıza çıkan duşakabin modellerinin 2016 sezonuna hep beraber bakalım. İşte karşınızda 2016 duşakabin modelleri;

1- Gold Duşakabinler

Evinin her yerinde olduğu gibi banyolarında da şıklığına önem veren bayanlar bu tarzlara bayılacaklar. Gold renginin daha asil ve şık durduğu da aşikardır. Artık tek düzelikten sıkılan bayanların bu seneki favorilerinden bu model.

06-500x710

2- Dilim Duşakabinler

Her ev birbiriyle aynı olmadığı gibi her evin banyosu da aynı değildir tabikide. Kimimizin banyosu dar kimimizin geniş kimimizinki ise ince uzun… Bu değişikliklerden ötürüdür ki duşakabin boyutları ve şekilleri de birbirinden farklı olmaktadır. Banyosu dar olan hanımlar için bu tarz duşakabinler daha iyi olur. Hem banyomuzda daha geniş alan açılmış olur ve herkes için kolaylık olur.

2016-Duşa-Kabin-Modelleri-ve-Fiyatları-3

3- Siyah Duşakabinler

Banyolarımızda farklılıktan yanaysanız bu siyah duşakabinler tam da size göre. Banyoda daha dikkat çekici duran bu duşakabinler evimizin havasına hava katmaktadır. Sizde evinizle, banyonuzla dikkat çekmek istiyorsanız siyah duşakabinleri mutlaka tercih etmelisiniz.

2016-Duşa-Kabin-Modelleri-ve-Fiyatları-4

4- Cam Duşakabinler

Banyoda karışıklıktan hoşlanmayan, sadeliği seven bayanlarımız için bu duşakabinler tamda istedikleri havayı verecek gibi duruyor. Hiç bir detayı olmayan sade cam duşakabinler iç tarafı gösterdiği için pek tercih edilmez ama yine de sade şıklığından ötürü 2016 duşakabinlerinin favorileri arasında.

2016-Duşakabin-Modelleri-ve-Fiyatları-10

5- Çizgili Duşakabinler

Duşakabinin genellikle orta yerinde yer alan çizgiler duşakabin modasına farklılık katmaktadır. Oldukça beğenilen bu model bizleri banyo esnasında az da olsa kamufle edebilmektedir. Bu sebepledir ki bayanlar tarafından daha çok talep görülmektedir.

2016-Şık-Duşakabin-Modelleri-4

6- Buzlu Cam Duşakabinler

Banyoda duş kısmının iç tarafını hiç bir şekilde göstermeyen buzlu camlar, mahremiyetine önem verenler için oldukça kullanışlı bir model olabilir. Üzerindeki farklı desenlerle 2016 modasına farklılık katan bu duşakabinler epey bir talep görmektedir.

dusakabin-10-DESENLİ

7- Keskik Hatlara Sahip Duşakabin

Banyolarımızla misafirlerin ilgisini çekmek istiyorsak bu duşakabinler tam da sizlere göre. Alttaki şeffaf taban duşakabinimizin sanki havada duruyormuş görüntüsünü yansıtabilir. Duş alırken de kendimizi yükseklerde hissetmemiz mümkündür galiba.

Keskik-Hatlara-Sahip-Duşakabin-Modeli

8- Telefonlu Duşakabinler

Maliyetli olduğu gibi  bir o kadar da beğenilen bu duşakabinler 2016 duşakabin modellerinin en gözdelerindendir. Banyo esnasında konuşmamıza olanak tanıyan bu duşakabinler teknolojiyle bir bütün hale gelmektedir.

 

kompakt-compact-dusakabin-c2003_

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*