2016 Dekorasyon Trendleri

 

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere her bayanın dikkatini çekecek olan 2016 dekorasyon trendlerinden bahsedeceğim. Biliyoruz ki değişen modayı takip etmek ve ona uyum sağlamak bir hayli zordur. Hele ki konu evimiz ve büyük eşyalar söz konusu olduğunda bu değişimi yapmakta epey bir zorlanırız. Evlerimizde uygulayabileceğimiz dekorasyon önerilerini harfiyen uygulamak zor olsa da yapacağımız ufak tefek değişiklikler ile de bu trendlere uyum sağlamak mümkündür. Alacağımız bir aksesuar veya da alacağımız farklı bir halı, evimizin iç temasını ve trendini oldukça etkileyebilir ve değişik görünmesini sağlayabilir. Hatta artık dekorasyon ürünlerine aydınlatmalar da dahil. Aydınlatmada yapacağımız ufak bir değişiklik bile evlerimizin sıradanlıktan kurtulmasını sağlayabilir. İşte şimdi sizlere 2016 dekorasyon trendlerini göstermek istiyorum. Umarım ki evinizde uygulayacağınız bu trendler ile evleriniz bambaşka olacak !

 

1- ikili Renkler

Eski zamanlardan beri moda olan tek renk koltuklar artık maziye yavaş yavaş gömülmektedir. Evlerinde farklılık arayan bayanlar ilk önceliği koltuk renklerini değiştirmekle başlayabilirler. Birbirine uyumlu veya tamamen zıt renkler seçilen bu koltuk renklerinde eminim ki aradığınızı bulacaksınız. 2016’nın moda renklerinden olan mavi ve beyazla şıklığı yakalamak ne kolay !

2016-Dekorasyon-Trendleri-1

2- Değişik Aksesuarlar

Evimizde bütün bir değişiklik yapamayacağımız zamanlarda küçük aksesuarlar bizlere çok yardımcı olmaktadır. Alacağımız ufak bir biblo, bir sandalye, bir cibinlik, farklı kırlentler ile evlerimize farklılık katmak mümkün olacaktır. Özellikle yatak odalarına farklı bir hava katan cibinlikler bu yılın moda aksesuarlarından biridir. Özellikle bu yılın modasından olan tüylü yastıklar bayanların çok dikkatini çekmektedir.

2016-dekorasyon-trendleri3

3- Işıltılı Evler

Dekorasyon trend aksesuarlarından olan olan avizeler de bu yılın modasına güzellik katanlarından biridir. Evlerimize biraz ışıltı katmak istiyorsak ve 2016 trendine katılmak istiyorsak kullanacağımız bu farklı avizeler evimize ayrı bir güzellik katacaktır.

2016-Dekorasyon-Trendleri-6

4- Siyah Tutkusu

Evlere ayrı bir şıklık katan siyah renk, 2016’nın dekorasyon renklerinden biridir. Bulunduğu evlere ayrı bir hava ve ağırlık katan bu renk bayanlar tarafından çok sıklıkla kullanılmasa da griye çalan soft tonlar daha çok kullanılmaktadır. Artık duvar boyaları da git gide maziye karışmaktadır. Duvar boyası yerine kullanılan karolar ve duvar kagıtları 2016 dekorasyon trendleri arasında yer almaktadır.

çok-şık-gri-renk-ev-dekorasyon-trendleri

5-  Pembe ve Tonları

2016 dekorasyon trend renklerinden olan pembe ve tonları bayanlar tarafından oldukça sevilmektedir. Evlerimize şirinlik ve sempatiklik katan bu renk kullanacağımız pembe tonlarında objeler ile de daha bir güzel durmaktadır. 2016 dekorasyon trendlerinden olan puflar, post halılar bu renge en çok yakışacak aksesuarlardandır.

ev_3895

6- Yeşil ve Tonları

Bu zamana kadar evlerimizde çok sıklıkla karşılaşmadığımız bir renk olan yeşil tonları 2016 yılıyla birlikte evlerimize girmeye başlamıştır. Yeşil ve sarıya çalan tonlar hem koltuk renklerinde hem de kırlentler de oldukça sık karşımıza çıkmaktadır artık.

fft20_mf6400502

7- Mavinin Uyumu

2016 dekorasyon trend renklerinden olan maviyi de gönül rahatlığı ile ve severek kullanabiliriz.

mavi-ev-mobilyalari

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*