2016 Alyans Modelleri

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere yaz ayları düğün sezonu olarak adlandırılmaktadır. İşte bu yüzden bende yeni evlenecek çiftler için, 2016 alyans modelleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Bir ömür boyu eşiniz ile beraber taşıyacağınız olan bu alyanslar, sizler için çok önemli bir yere sahiptir elbette. Sürekli yanımızdan ayırmayacağımız alyansların, bizleri yansıtan, zevkimize uygun ve beğenilecek bir model olmasını isteriz. Aradığımız her şeyi tek bir yüzükte bulamasak bile hoşumuza giden ve eşinizin de zevkini dikkate alarak bir alyans modeli seçmeliyiz. Hayat arkadaşınız ile sizi somut yoldan bir arada tutacak bu alyanslar, ömür boyu sürecek bir beraberliğin ilk adımıdır. Görünüşü kadar rahatlığı da çok önemli olacak olan alyans modellerine şimdi hep birlikte göz atalım. Ufak bir tavsiyede bulunacak olursak, çiftler için bu denli önemli olan alyans modellerine çok çabuk karar vermeyelim, düşünüp taşınıp pişman olmayacak bir karar verelim.

 

1- Beyaz Altın Alyanslar

Genelde çok genç çiftlerin tercih ettiği bir model olan beyaz altın, sadeliği ile göz kamaştırmaktadır. 22 ayar sarı altın takmak yerine yaşınıza daha uygun olacak olan beyaz altın alyanslar ucuzluğu ile de dikkat çekmektedir. Beyaz altın, çoğu kişi tarafından gümüş ile karıştırılmaktadır fakat gümüş kadar ucuz olmasa da sarı altın kadar pahalı da değildir. Sizlerde daha sade bir alyanstan yana tercihinizi yapmak istiyorsanız beyaz altın alyansları tercih edebilirsiniz.

1415

 

 

2- Tek Taşlı Alyanslar

Son zamanların popüler alyans modellerinden olan tek taşlı alyanslar bayanların gözde modellerindendir. Bayanların tutkusu olan tek taşları, alyans yüzükler ile birleştiren bu model, bayanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Erkekler için de bir taşla iki kuş vurulmuş olacaktır. Hem tek taşı hem de alyansı ikisini bir arada temin edebileceklerdir. Oldukça gösterişli ve göz alıcı duran bu alyanslar 2016’ya damgasını vuruyor.

en-guzel-alyans-modelleri-2016-11

3- Düz Alyanslar

Her zaman sadelikten yana olan çiftlere uygun olan bu düz alyans modelleri gösterişten uzaktır. Erkek ve bayan için yüzük modeli aynı olmaktadır.

img

4- Kare Alyanslar

Bir alyansın görünüşü bayanların en çok dikkat ettiği konulardandır. Sıradanlıktan vazgeçip farklı bir model arıyorsanız kare görünümlü alyanslar tam da sizlere göredir.

modern-hafif-cift-altin-alyans-14-ayar-1446-99-B

5- Hem Beyaz Altın Hem Sarı Altın Alyanslar

Sarı ve beyaz altının birleşiminden oluşan bu alyanslar, parmaklarda ayrı bir hava ile durmaktadır. Düz renk tercih etmeyip ikili renklerden oluşan bir yüzük arıyorsanız kolaylıkla bulmanız mümkündür.

sari-beyaz-altin-alyans-14-ayar-875-70-B

 

6- İsimli Alyanslar

İsimlerini kalplerine yazan evlenmeye hazır çiftler, bununla sınırlı kalmayıp yüzüklerin üstüne de isim yazdırmayı tercih etmektedir. Özel tasarım olan bu alyans modelleri ile diğer sıradan alyans modellerinden ayrılmış olacaksınız. Sıra dışı ve güzel duran bu isimli alyanslar, böylelikle manevi değeri daha da artan size özel bir nesne haline gelmektedir.

2975863-pr_01_126_max

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*