2015 Özge Ulusoy Spor Koleksiyonu

  Özge Ulusoy ve Adil Işık birlikteliği yeni sezonda da devam ederken ortaya sınırları zorlayan ürünler çıkmaktadır. Ünlü tasarımcının ürettiği tasarımların her biri önemli başarılar yakalayarak satış sayısını her sezon artırmaya devam etmektedir. Bu sezon spor tasarımlarla sezona merhaba diyen Özge Ulusoy modelleri her zaman rahat ve spor yaparken bile şık görüneceğiniz kıyafetlerden oluşmaktadır. Size en uygun modelleri yazımızın galerisinde yer alan modeller arasından seçebilir ve ister Adil Işık mağazalarından ister markanın online alışveriş sitesi üzerinden istediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Sizleri bu sezonda öne çıkan Özge Ulusoy Spor koleksiyon modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

  2015-ozge-ulusoy-spor-koleksiyonu-resimleri (5)

  2015 Özge Ulusoy spor koleksiyonu hakkında bilmedikleriniz

  Adil Işık ünlü tasarımcı Özge Ulusoy ile birlikteliğine devam ederken bu birliktelikten doğan muhteşem ürünleriyle müşterilerini mutlu etmeyi başarmaktadır. Ünlü tasarımcı Özge Ulusoy, bu yıl tasarladığı sportif ürünler sayesinde Adil Işık markasının pek de alışık olmadığı bir alanda faaliyet göstermesini sağlamış oldu. Konsept olarak Özge Ulusoy spor ürünleri giyim sektörü alanına giren ürünlerden oluşmaktadır. Bu yazımızda sizler için seçtiğimiz ürünlere birlikte göz atmak istedik.

  Renkler cıvıl cıvıl, modeller sıra dışı

  Kadınlar için özel tasarlanmış olan bu sezonun modelleri tayt ve atlet ağırlıklı ürünlerden oluşmaktadır. Ayrıca Özge Ulusoy spor modelleri arasında bu sezon için tasarlanmış sweatshirt ve sporcu büstiyerler de bulunmaktadır. Uzun kollu tasarımlar olan sweatshirt modeller siyah ve kırmızı ve gri renk olmak üzere üç farklı seçenekte satışa sunulmaktadır.

  Tayt modelleri ise serinin en çok ilgi gören ürünlerinin başında gelmektedir. Farklı renklerde üretilen tayt modellerinin her birinde farklı bir desenin kullanılması, aynı rengin farklı varyasyonlarının ortaya konulmasını sağlamaktadır. Ayrıca tayt modellerinin bazılarının üst kısımlarının renklendirilmesi ile daha şık ve spor görünümler ortaya konabilmektedir.

  Atlet tasarımlarında ise asıl ilgiyi atletlerin iç kısımlarındaki renklendirmeler toplamaktadır. Renkli tasarlanan atlet iç astarının model seçiminde artı bir özellik olduğu söylenebilir. Farklı büstiyer modelleri de serinin ilgi çeken modelleridir. Özellikle çok fazla efor sarf edilerek yapılan spor egzersizleri sırasında sıcak ortamlarda tercih edilebilecek en uygun ürünler olan büstiyer grubu ürünlerde de atlet modellerinde yapılan renklendirmelerin olduğu gözlerden kaçmamaktadır. Serinin her bir ürünü kendine has özellikleri ile Özge Ulusoy’un tarzının dışavurumu olarak kabul edilebilir. Modelleri tercih eden herkes güle güle kullansın!

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu yazınız!
  Lütfen bu kısma adınızı yazınız!