2015 Özge Ulusoy Codentry Koleksiyonu

 2015 Özge Ulusoy Codentry Koleksiyonu

ADL markasıyla ortak çalışmalarına devam eden Codentry ve Özge Ulusoy, bu sezon Different koleksiyonunda jean kumaşı ile çalışmaya ağırlık vermektedir. Rock şıklığının temele alınarak oluşturduğu siyah, gri, antrasit, bej, haki renk gibi renklerin ağırlıkta olduğu jean ve tişörtler yeni sezon için sizlere farklı bir seçenekler sunmaktadır. Spor ve günlük giyim kıyafetlerin üretiminde öne çıkan Özge Ulusoy bu sezon da birbirinden şık tasarımlarla kadınların karşısına çıkmaktadır. Yeni sezon sokak modası adeta 2015 Özge Ulusoy Codentry koleksiyonundaki modellerle şekillenmektedir. Durum böyle olunca da bizim de ilgimiz bir anda Özge Ulusoy tasarımlarında toplandı. ADL markası yeni sezona ek olarak gelecek modellerin yanı sıra ünlü modacılarla çalışmış olduğu modeller sayesinde sezonu zirvede götürmektedir.

varakli_kazak normal_bel_mini_dar_etek

İşte Özge Ulusoy Codentry koleksiyonundan modeller!

Yeni sezonda Özge Ulusoy ve Condentry ortak ürünü olarak ortaya konan modeller arasında elbiseler ve ayakkabı modelleri ön plana çıkmaktadır. Ayakkabı modellerinin çiziminde kullanılan farklı stil, modellerin yanlızca kişiye özgü tasarımlar olduğunu gösterir niteliktedir. Ayakkabı modelleri arasında bir de bot modeli yer almaktadır. Elbise modellerindeki canlı renkler bize baharı ve yazı yaşatırken tek renk elbiselerde ise kırmızı ve siyah gibi daha sade ve ağır renkler tercih edilmektedir. Özellikle Özge Ulusoy elbise modelleri arasında rastladığımız eteğin alt kısmında bulunan transparan bölüm artık diğer markalar tarafından da örnek alınarak kullanılmaya başlamıştır.

Açık göbek modası devam ediyor

Özge Ulusoy’un hazırlamış olduğu yeni sezon kıyafetlerde en dikkat çeken özellik bu yılın modası olan açık göbek modasıdır. Etek kazak, etek gömlek, pantolon kazak, pantolon bluz kombinleri gibi birçok kombinin yanı sıra elbise modellerinde bile açık göbek tasarımı dikkate alnımıştır. Bu yıl özellikle liseli kızların rağbet gösterdiği açık göbek modası sokakta yavaş yavaş yerleşmeye başlasa da kışın gelişiyle bahara ertelenmek zorunda kalmıştır. Bu farklı özellikler Adil Işık modellerine önemli katkılar sağlamaktadır.

Yeni yılın yeni modasına yön veren Özge Ulusoy modelleri arasında yer alan etekler genellikle dar veya kalem etek olarak tasarlanmaktadır. Kazak, bluz ve tişörtlerdeki geniş yaka yapısı güzel boyuna sahip kadınlar için uygun bir özellik olarak gösterilebilir. Ayrıca en güzel takıların takılabilmesi için de uygun kıyafetlerdir. Dış giyim olarak da çıtçıtlı montların sizi kışın sert soğundan rahatlıkla koruyabileceğini belirmek gerekir. Her yönüyle dikkat çekici şıklığa kavuşmak isteyen kadınların buluşma noktası Özge Ulusoy Codentry modelleri ADL mağazalarında sizler bekliyor!

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın