2015 Mayo Modelleri Tasarımları

2015-Mayo-Modelleri-Tasarimlari-Resimleri
2015 Mayo Modelleri Tasarımları

Bu yılın mayoları retro ve vintage akımlarının izlerini taşıyor.1960’lı,70’li yılların plaj modasından esinlenerek tasarlanmış 2015 mayo modelleri ile plajlarda aynı anda hem nostaljik hem de trend görünme şansına sahipsiniz.

2015 Mayo Modelleri Geniş Renk Seçenekleriyle Beğeniye Sunulmuş!

Mayolarda her ne kadar retro ve vintage akımlarının esintileri sezilse de aynı zamanda oldukça geniş renk seçeneklerine de yer verilmiş. Markaların 2015 mayo modellerinde neredeyse sınırsız renk kullanılmış. Dolayısıyla hem teninize hem de kişisel zevkinize uyan renklerde mayolar bulmakta hiç zorlanmayacaksınız.

Sezonun mayo modelleri çoğunlukla fiyonklar ve fırfırlarla süslenmiş. Bu detaylar da retro akımına bir gönderme niteliğinde, zira dönem mayolarının en dikkat çekici tarafı göğüs ve bel bölgelerindeki fiyonklar ile fırfırlar.

Kısacası 2015 mayoları genellikle nostaljik çizgilerde. Ancak elbette bunların yanı sıra çok modern tasarımlara da yer vermiş markalar yeni sezon koleksiyonlarında. Tarzınız ne olursa olsun bu model ve renk zenginliğinde tam istediğiniz gibi bir mayonun sizi beklediğinden hiç şüpheniz olmasın.

[wp_ad_camp_1]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*