2015 İlkbahar – Yaz Saç Modelleri Neler?

2015-Ilkbahar-Yaz-Sac-Modelleri-Neler-Resim
2015 İlkbahar - Yaz Saç Modelleri Neler?

2015 yaz sezonunda neler giyeceğiz, neler takacağız, hangi modeller moda olacak, 2015 trendleri neler, hangi ayakkabı, hangi çanta derken, elbette 2015’te hangi saç modelleri trend olacak muamması da ipuçlarını çoktan verdi.

Her ne kadar moda denince aklımıza ilk önce giyim, kuşam gelse de, hepimizin bakışları bir ayna ile temas eder etmez, önce saçlarımıza yönelir ve ellerimiz de ilk önce onları düzeltmeye koyulur. Giydiğimiz kıyafetler ne kadar şık, ne kadar moda, ne kadar trend olursa olsun, stilimizi tamamlayan saçlarımızdır.

Bu kadar “inci inci güzellikte birinci” olmasına rağmen, saç modası kıyafet modasına göre şekil almaya, onun ekseninde olmaya mahkumdur ne yazık ki.

Olsun varsın…Biz de favori saç modellerini belirlerken, o sezonun modasının izinden gider ve elbet stilimizin bu en önemli tamamlayıcısına hak ettiği özeni gösteririz.

Bohem tarzın, salaş stilin, dağınıklığın ve doğallığın sezonu olan 2015’te, saçlar da bohem, salaş, dağınık ve doğal olacak. Hemen söyleyelim bu sezon saçlar upuzun. Ne çok düz, ne çok kıvırcık ama upuzun. Bir de 2015 ilkbahar – yaz saç modelleri sadece ve sadece doğal…

Omuzlardan Süzülen Bohem Dalgalar

Bohem tarzın etkisiyle, özenle yapılmış saçlar, abartılı, kuaförden yeni çıkmış gibi yapılı modeller trend listesinden silinecek ve yerini tamamen doğal görünen, bakımlı, ışıl ışıl ama kendi doğal halinde uçuşaduran saçlara bırakacak.

Hani fön değmiş ama fön çekilmemiş, hani maşa dokunmuş ama maşalanmamış, hani ne dümdüz, ne kıvır kıvır, ne pırasa gibi ne de lüle lüle. İşte öyle rüzgarla dans eden doğal dalgalar…

2015-Ilkbahar-Yaz-Sac-Modelleri-Neler1-Resim
Bohem Dalgalı Saçlar

Dağınık Topuzlar

Taşlı taraklar, bantlar, çiçekli tokalar, hepsi de şöyle bir toparladığınız saçlarınızı tutturmanız ve dağınık topuzunuza şık bir dokunuş yapmanız için sizleri bekliyor bu yaz.

Özen göstermeden, öylesine toparlanmış, sağından solundan tel tel saçlarınızın döküldüğü topuzlar bu sezon aynanın karşısında fazla zaman harcamadan da şık ve tarz olabileceğinizi ispatlayacak.

Önce gevşek bir örgü yaptığınız saçlarınızla oluşturacağınız topuzlarsa, kuaförde geçirdiğiniz vakitleri sevdiklerinize ayırmak için biçilmiş kaftan.

[wp_ad_camp_1]

2015-Ilkbahar-Yaz-Sac-Modelleri-Neler2-Resim
Dağınık Topuz Saç Modeli

Islak Görünümlü Saçlar

Geriye doğru taranmış, ıslak görünümlü saçlar yaz aylarının bir numaralı kurtarıcılarından. Ancak bu modeli kullanacağınız zaman saçlarınızın temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde saçlarınız kirli ve bakımsız duracaktır. Tertemiz, mis gibi kokan, fresh görünen saçlarınıza ıslak bir görünüm kazandırıp geriye doğru tarayarak, ister dağınık ister hafifçe toplu şekilde kullanabilirsiniz.

2015-Ilkbahar-Yaz-Sac-Modelleri-Neler3-Resim
Islak Görünümlü Saçlar

Salaş Örgüler

Bize öğrencilik günlerimizin tatlı hatıralarını geri veren 2015 ilkbahar – yaz saç modelleri arasında benim favorim salaş örgüler. Hani sabahları annenizin sıkı sıkıya ördüğü, ama son derslere doğru iyice gevşeyen, dağılan, aralardan tel tel çıkarak salaş mı salaş bir hale gelen upuzun örgülü saçlar.

Bandanalarla, bantlarla tamamlanmaya çok müsait olan salaş örgüler, bu yazın bohem fıstıklarını, çekici lolitalarını yaratacak gibi görünüyor.

2015-Ilkbahar-Yaz-Sac-Modelleri-Neler4-Resim
Salaş Örgülü Saç Modelleri

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*