2015 İlkbahar – Yaz Gelinlik Modası

Yaz geldi, çattı. Düğün mevsimi kapıda diyebiliriz. Eğer önümüzde bir düğün planınız varsa, 2015 ilkbahar yaz gelinlik modelleri modasını sizler için derledik. Her genç kızın rüyası en güzel gelinliği giymektir. Sizlerde bu modellerden ilham alarak kendi gelinliğinizi tasarlayabilirsiniz. İsterseniz bir birinden şık ve iddialı gelinliklere şöyle bir göz atalım.

Omuzu Açık Gelinlik Modelleri

Omuzları açık bırakan, beli iyice saran bu gelinlik model ile kendinizi bir kuğu gibi zarif hissedebilirsiniz. Kabarık olmayan eteği ile fazla gösterişli olmayan bu model; sade ama bir o kadarda masumiyetini ön plana çıkarmak isteyen gelin adayları için ideal.

Eğer omuzlarınız genişse, omuzu açık gelinlik modelleri ile Omuzlarınız daha geniş görünecektir. Bu nedenle bu tarz gelinlik yerine, pelerin modeli gelinlik seçebilirsiniz.

Yeni Renklerle Gelinlikler

Alışıla gelmiş beyaz renkte gelinlik istemiyorsanız; size iyi bir alternatif olacak, yeni renklerle gelinlikleri deneyebilirsiniz. Uçuk pembe, krem rengi, kirli beyaz hatta gümüş rengi gelinlikler mevcut. Oldukça marjinal renklere sahip bu gelinlikler ile sıra dışı kişiliğinizi ön plana çıkarmanız için iyi bir fırsat.
Uçuk pembe gelinliği seçtiğinizi düşünürsek; gelin çiçeği olarak elinize, koyu tonda pembe güller alabilirsiniz.

Tül Etekli Gelinlikler

Yıllar yılı modası geçmeyen gelinlikler; tül etekli gelinlik modelleri diyebiliriz. Hangi genç kız, prensesler gibi görünmek istemez ki. Uçuş uçuş, kabarık etekleriyle bu gelinlikler size masalsı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

2015 yılının en çok giyilecek gelinliği diyebileceğimiz tül etekli gelinliklerin; etek kısmı ne kadar abartılı ise, üs kısmı bir o kadar sade. Bu nedenle, basen bölgesinde fazlalıkları olan bu modeli tercih etmemelidirler.

Pelerin Modelli Gelinlikler

Üst kısmında pelerin olan, sade bir elbise gibi vücudunuzu saran, pelerin modelli gelinlikler, fazla abartıdan hoşlanmayan gelin adayları için. Bu gelinliklerin pelerin kısmı; sadece omuzları örtecek kadar olan modellerinin yanında; omzunuzdan başlayarak, ayaklarınıza kadar uzanan, uzun modelleri de mevcut.
Vücut hatlarını oldukça ön planda tutan bu gelinlik, kendine güvenen gelin adaylarının tercihi olabilir.

30lu Yıllarda Kullanılan Vintage Gelinlik Modelleri

Bu yıl vintage modası her yerde. Bu akımının en çok yakıştığı gelinlikler olsa gerek. 2015 vintage gelinlik modelleri ile büyüleyici bir masalın içinde olabilirsiniz.
Hem romantik hem de nostaljik bir gelin olmak istiyorsanız kesinlikle bu gelinliği tercih etmelisiniz. Dantel detayları ile süslenen bu gelinlikler ,şıklığın yanında oldukça feminen bir hava sunuyor.

[wp_ad_camp_1]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!