2015 Damatlık Modelleri Göz Kamaştırıyor!

Gelinlerin yanında sönük kalmak istemeyen damatlar, damatlık seçerken oldukça vakit kaybetmekte. Damatların düğünde sadece takım elbise giyme devri çoktan kapandı diyebiliriz. Bu yüzden sizlerle 2015 damatlık modelleri ve damatlıklarda öne çıkan farklılıkları paylaşmak istiyoruz.

2015 Damatlık Modelleri Oldukça Şık Tasarımlara Sahip!

Yeni nesil damatlar, kılı kırk yararmışçasına düğününde giyeceği kıyafeti seçmekte. Son derece seçici damatlar olunca, 2015 damatlık modelleri de bir o kadar iddialı hale gelmiş durumda.

2015 damatlıklar; ceket – iç yelek şeklinde oluşan klasik modellerin yanı sıra, smokin tasarımlar da mevcut. Kimi damatlar bu özel gününde kravat takmayı tercih ederken, kimi damatlarda papyon kullanmakta. Bu yılın 2015 damatlık modası bünyesindeki yeniliklerden biri ise,  gömleğin her iki yakasını birleştiren kurdeleler. Çarpı şeklinde bağlanan bu kurdeleler, damatları oldukça çekici kılmakta.

Damatlık ve kullanılan aksesuarlar uyum içinde olması lazım. Kullanılan kol düğmeleri, gömlek, mendil, ayakkabı, kemer, takım elbise ile hoş bir ahenk oluşturmalı. Bu uyum, damadın zevkini de göstermekte.

Bu yıl evlenecek olanlar ya da evlenme planı kuran beyler, sizlere fikir vermek için harika bir damatlık galerisi oluşturduk. Gelin adayları da müstakbel eşlerine damatlık beğenebilirler. Hadi herkese kolay gelsin.

[wp_ad_camp_1]

2015 Damatlık Modelleri Resimleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!