2015 Banyo Dekorasyonu Önerileri

2015-Banyo-Dekorasyonu-Onerileri-Resimleri
2015 Banyo Dekorasyonu Önerileri

2015 Banyo Dekorasyonu Fikileri

Banyolar eskisi gibi sadece duş alan yerler olmaktan çıkıp başlı başına farklı bir görünüme büründüler. Banyolarda akla hayale gelmeyen aksesuar ve materyallerin kullanılması sonucunda, banyolar evlerin en göz alıcı yerleri haline geldi. 2015 banyo dekorasyonu akılları baştan alacak gibi. Bononuzu yenilemek istiyorsanız veya yeni bir banyo yapma arifesindesiniz, bu yılın banyo modasını sizler için derledik.

Bu Yılın Siyah Banyo Modelleri Çok Çekici!

Siyah renk bu yılın banyo modasında en çok kullanılan renklerden. Çekici bir o kadarda iddialı banyo isteyenlerin tercihi olacak olan siyah rengin hâkimiyetinde bir banyo ile bu yılın banyo modasını evinize taşıyabilirsiniz.

Siyah rengi banyonuzda ki lavabolarda kullanacağınız gibi, banyo mermerlerinde de kullanabilirsiniz. Tamamen siyan renk bir banyo iç karartıcı olacağından, siyah beyaz uyumu içinde bir banyo dekore edebilirsiniz.

Bol Aynalı Banyolar…

Kendinizi seyretmeye doyamıyorsanız bu yılın aynalı banyo dekorasyonu tam size göre. İçerisinde en az iki, üç ve daha fazla aynanın bulunduğu banyolar, sıklıkla rastlayacağınız banyo stillerinden. Aynalar ile daha geniş, daha ferah bir banyo hedeflenirken aynı zamanda ışıltılı bir banyo hedeflenmekte. Eğer banyonuzu büyük göstermek istiyorsanız, sizlerde bol aynalı banyo modasını evinizde yansıtın.

[wp_ad_camp_1]

Bu Yıl Banyolarda Açık Renkler Trend…

Bu yılın banyo modasınız incelediğimizde açık renkler göze çarpmakta. Özellikle bebek mavisi ile bejin uyumu banyoda harika görünmekte.

Bu yılın banyo renklerin de göze çarpan bir diğer renk ikilisi de, beyaz – vizon rengi. Banyonuz ferah bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız bu renkler tam size göre.

Banyolarda, gözlerin pek aşina olmadığı duvar kâğıtları bu yıl trend. Suya dayanıklı duvar kâğıtları kullanarak, sizlerde banyolarınızda farklı bir ışıltı yakalayabilirsiniz.

Modern Banyolarda Hangi Renkler Trend…

Bu yıl banyolarda açık renkler kullanılsa da; modern bir banyom olsun istiyorsanız, siyah-beyaz-gri ile çok iddialı banyonuz olabilir. Siyah beyaz fayanslarla yanında gri aksesuarlarla banyonuzu kombinleyebilirsiniz.

Klasik Banyoların Rengi Kahverengi…

Bu yılda klasik banyo tarzını sevenlerin rengi kahverengi trend. Kahverengi- beyaz uyumu ile banyolarınız klasik bir havaya bürünürken, aynı zamanda banyolarınıza koyacağınız sarı aksesuarlarla muhteşem bir hava estirebilirsiniz.

2015’te Mistik Banyolar Trend

Uzak doğu esintilerinin hâkim olduğu, mistik banyolar bu yıl tred. Bu tür banyolarda, banyo seramiklerin de mistik detaylar hâkim. Sizlerde, huzuru banyolarınızda bulmak istiyorsanız, mistik banyo akımından faydalanabilirsiniz.

2015 banyo dekorasyonu modasında yararlanılan aksesuarlar; hasır sepetler, türsüler, doğal taşlar ile adeta kendinizi doğanın kucağında hissedebilirsiniz.

Mermer Görünümlü Fayanslar Trend

2015’te banyolarda en çok kullanılan fayanslar, mermer görünümlü fayanslar. Bu fayanslar ile banyonuzda doğallığı yaşarken, aynı zamanda kendinizi Türk hamamındaymış gibi ferah hissedebilirsiniz.

Bu yılın banyo dekorasyon modelleri ile banyonuzu yenilemek için daha ne bekliyorsunuz. Şimdiden sizlere kolay gelsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*