2015 Adidas Çocuk Eşofmanları

2015-adidas-cocuk-esofmanlari-resimleri (13)

Bazı markalar her zaman gündemde olmakta ve hep ön plana çıkmaktadır. Adidas markası da ürettiği her modelle ses getirmesiyle bu markalardan biri olmayı bilmiştir. Bu sene için üretilen Adidas çocuk eşofman modelleri şimdiden satışa sunulmuş ve büyük ilgi görmüştür. Biz de bu harekliliği takip ederek sizler için yazıya dökmek istedik. Ürettiği eşofmanlarda her zamanki bilindik havasını koruyan marka ürünlerinde yaptığı ufak değişiklerle ve ürünlerin üretiminde kullandığı kalteli malzeme sayesinde ürün satışlarındaki satış başarısını yinelemektedir. Adidas her şeyden önce dünya markası olmanın gereğini yerine getirmekte ve ağırlık olarak tekstil ürünleri üzerine çalışmasına rağmen ürettiği her ürünün arkasında durarak satış sonrası hizmetleri de sürdürmektedir.

2015 Adidas Cocuk Esofmanlari (15) 2015 Adidas Cocuk Esofmanlari (16)

2015 Adidas çocuk eşofmanları tasarım özellikleri nelerdir?

Çocuk eşofmanlarında görülen en büyük sorun çocukların çok hareketli olmaları nedeniyle eşofmanların aşırı terlemeye neden olmalıdır. Bu sorunun Adidas çocuk eşofmanları için geçerli olduğundan bahsetmek mümkün değildir. Çünkü marka, diğer ürünlerde olduğu gibi çocuk eşofmanlarını da çocuklar için ve onların hareketli yapılarını da göz önünde bulundurarak özel olarak tasarlamıştır. Adidas kız ve erkek çocuklarda var olan kişisel farklılıkları da göz önünde bulundurmuştur. Bu iki gurup çocuk için ürettiği eşofmanlarda birkaç değişik özellik de yer almaktadır.

Çocuk eşofmanlarında renk ayrımı

Markanın kız ve erkek çocuklar için ürettiği eşofmanların bazılarında bariz renk farklılıkları göze çarpmaktadır. Erkekler için özel üretilen çocuk eşofman modelleri mavi renkle, kızlar için üretilenlerse pembe renkle dikkat çekmektedir. Hatta bazı modellerde aynı modelin mavi ve pembe olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ancak her iki çocuk gurubu için üretilen eşofman modellerinin çoğunluğu unisex özelliğe sahiptir. Her aralarında herhangi bir cinsiyet ayrımı yapmam mümkün olmayabilir. Bu yıl geçen yıllara oranla çocuk eşofman modellerinde daha koyu renkler tercih edilmiştir.

Birkaç model dışında bu yıl tasarlanan çocuk eşofmanları için kapşon düşünülmemiştir. Kapşonlu modellerde kapşon üst kısmın bir devamı şeklinde düşünülmüş ve ortaya ustaca tasarlanmış bir model çıkmıştır. İstenildiği takdirde eşofman modelleri tek alt ya da tek üst olarak satın alınabilir. Sade alt olarak üretilmiş ya da sade üst olarak olarak üretilmiş modellerin fiyat olarak takımlardan daha yukarda olduğu görülse de kalite açısından bu fark fazlasıyla fark edilebilmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*