2014 Yılı Adil Işık Etek Modelleri

  Adil Işık markası her sezona koyduğu hedeflerle başlayarak mutlak başarıyı hedefleyen bir markadır. Bu nedenle ürünlerini en ufak bir şikayete veya memnuniyetsizliğe karşı özenle tasarlayıp, dikimde en usta yöntemleri, modada ise dünya trendlerini takip ederek her yeni sezona kendini yenileyerek girmektedir. Mutlak kaliteyi ve en iyi hizmeti ön gören şirket ürettiği her ürüne özel bir ürün muamelesi yaparak piyasaya sunmaktadır. 2014 yılı Adil Işık Etek Modelleri de aynen bu şekilde özenle kullanıcılarına sunulmuştur.

  Bu yılın Adil Işık etek modelleri nelerdir?

  Adil ışık markası bu sene de sevenlerinin karşısına birçok etek modeli tasarımlarıyla çıkmaktadır. Adil ışık markası daha çok klasik giyim üzerine yoğunlaşmış bir marka olsa da günlük hayatta da rahat bir şekilde kullanılabilecek etek modelleri tasarımlarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Biz de bu yazımızda bu yılın adil ışık etek modelleri nelerdir bir göz atalım dedik.

  Adil ışık markasının en çok tercih edilen etek modellerinden olan kalem etek modelleri bu senenin de modası durumunda. Kalem etekler farklı renklerle tasarlanarak günlük kullanıma da gece kullanımına da uygun hale getirilmiş. Kalem etekler üstte aynı renk veya eteğin rengine uydurulan renklerle tasarlanmış ceket ile alt üst takımı için de kullanılmaktadır. En çok tercih edilen modeller arasında minilerden ise jakarlı ve garnili mini etek modelleri gelmektedir. Bununla birlikte düz mini etekler de tercih edilen mini etek modellerinden. Fermuarlı mini eteklerde ise talep her geçen gün artmaktadır. Pileli miniler bu senenin de gözdesi durumunda. Mini etek modelleri arasında şimdilik fazla tercih edilemeyen ancak ileride yoğun talep göreceğini düşündüğümüz bir model de cepli mini etek modelleridir. Cepli mini eteklerden biri ise peto cepli minilerdir.

  Çok fazla tercih edilen ürünler arasında dar etek modelleri de yer almaktadır. Dar eteklerden düz dar etekler klasik giyime daha uygunken arkadan fermuarlı düz dar etekler gece yemekleri için ideal bir seçim olabilir. Pilikaşeli etek modelleri ise iş hayatı için uygun bir tercih olabilir. Yine iş hayatına uygun diğer modeller arasında parçalı etek modelleri, diz altı kalem etek, diz altı dar etek, yandan ve arkadan fermuarlı etek modelleri, üstte ceketle tasarlanmış kalem etek modelleri, simetrik kesimli etek modelleri, yüksek bel kalem etek modelleri yer almaktadır.

  Adil Işık tasarımları içinde günlü kullanıma uygun olarak kullanılabilecek çok farklı tasarımlarda etek modellerini bulmak da mümkün. Bunlardan en dikkat çekici olanı kapitone etek modelleri yer almaktadır. Bu etek modelleri farklı renkleriyle adeta göz zevkine hitap edecek bir tasarıma sahip. Bununla birlikte uzun ve kısa yandan veya arkadan yırtmaçlı olarak tasarlanmış modelleri de günlük kullanımda ve gece davetlerinde tercih edebilirsiniz. Yırtmaçlı etek modelleri içinde dikkatleri üzerine toplama konusunda fileto cepli yırtmaçlı etek modeli ile uzun boyuna rağmen uzun yırtmaçlı olarak tasarlanmış etek modelleri oldukça başarılılar.

  Herkese Adil Işık

  Adil Işık tasarımlarının en güzel yanı da klasik giyimde söz sahibi olduğu bilinse de her zevke uygun tasarımların bulunabilmesidir. Sadece düz hatlarla tasarlanan klasik dikimlerin hakim olduğu bir koleksiyondan daha fazlasını adil ışık tasarımlarında bulmak mümkün. Şirket tek bir kesime hitap etmektense daha fazla zevk gurubuna yönelik ürün hazırlamayı ilke edinmiş durumdadır. Adil Işık markasının tek bir fanatizmi var kaliteli ürün ve hizmet verebilmek. Alışverişte yaşanabilecek tüm sorunlara tatmin edici bir çözüm önerisi getiren şirket marka olmanın avantajlarını müşterilerine olduğu gibi sunmaktadır.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu yazınız!
  Lütfen bu kısma adınızı yazınız!