2014 Trend Nişanlık Modelleri

Nişanlık modeli tasarımcıları her sene kendilerini ve koleksiyonlarını yenilerken, geçmişten kalan modellerin yeniden ele alınarak oluşturdukları modeller ile tamamen yeni tasarlanan modelleri bir arada herkesin beğenisine sunmaktadır. Bu sayede geçmiş yıllarda emek harcanarak ortaya konan ürünlerin kıymeti devam etmekle birlikte ortaya trend nişanlık modelleri de çıkmış olmaktadır. Böylece elde edilen ürünlerin kalitesi her sezon katlanarak üstüne koymakta ve her yeni sezonda modacılardan beklentiler artmaktadır.

Trend nişanlık modellerinin tasarımları nasıldır?

Son yılların en çok konuşulan nişanlık modelleri arasında birçok farklı tasarım yer almaktadır. Kalem etek nişanlık modelleri, balık etek nişanlık modelleri, uzun kuyruklu mini nişanlık modelleri, kabarık nişanlık modelleri gibi modeller bunlara verilebilecek birkaç örnek arasında yer almaktadır. Son yıllarda kabarık nişanlık modellerinin yerini yeni geliştirilen ve oldukça ilgi gören nişanlık modelleri yavaş yavaş almaya başlarken, kabarık nişanlıklardan da oldukça ilginç tasarımlar üretilmeye başlandı. Moda tasarımcıları böylece kabarık etekli nişanlıkların trend nişanlık elbise modelleri karşısında daha fazla pirim kaybetmesini önlerken, bir yandan da yeni modelleri piyasaya sürerek nişanlık modelleri konusunda ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir.

Günümüzde trend olan nişanlık modellerine bakıldığında son yılların değişim rüzgarını benimsemiş modellerle karşılaşmaktayız. Kabarık nişanlık modellerinden çok daha sade ve neredeyse bir abiye elbise modelinden fazla farkı olmayan nişanlık modelleri trend modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun kuyruklu mini abiyeleri ise bu abiyeler arasından ayrı bir yere koyabiliriz. Çünkü bu modeller tasarımı itibariyle dikkat çekicidir ve hareketli nişan törenleri için özel olarak tasarlanmıştır. Kabarık nişanlık modelleri ilk sıralarda tercih edilmeye devam ederken son zamanlarda en iyi çıkış yakalayan model ise balık etek nişanlık modelleridir denilebilir. Bu modellerdeki dekolte ayrıntıları ve modelin görünüşündeki ihtişam balık etekli nişanlık modellerinin sıkça tercih edilmesini sağlayan unsurlar olarak söylenebilir.

Trend nişanlıklara bakıldığında en sade modellerde dahi bazı işlemler ve süslemeler görülmektedir. Modacılara bunun nedeni sorulduğundaysa nişan elbiselerinin özel elbiseler olduğu ve diğer elbiselerden daha farklı görülmeleri gerektiği belirtilmektedir. Trend nişanlık tasarımları renkleri ne olursa olsun diğer abiyelerden tasarımları ve kendine özel çizgileriyle ayrı tutularak ortaya konan modeller olmaya devam edecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*