2014 Mavi Jeans Kadın Kot Pantolonlar

2014-mavi-jeans-kadin-kot-pantolonlar-resimleri (7)

Jean pantolonların dünyaca en ünlü Türk markası Mavi Jeans kadın kot pantolon modelleri 2014 yazına özel modellerle sizlerin karşısındadır. Üretilen her bir modeli özenle işleyen marka, her sezon ününe ün katarak satışlarını daha da artırmaktadır. Mavi Jeans satışa çıktığı ilk günlerden bu güne kadar çok fazla yol kat ederek ulaşılması güç yerlere ulaşmanın da gururunu yaşamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda tanınmış yüzlerle tanıtımlarını sürdüren marka bu sene de reklam filmlerinde ünlü kişilerden yararlanmaktadır. Reklam ve tanıtımı da sektörün kurallarına göre yapan markanın başarısı artık beklendiği gibi olmakta ve sürpriz olmaktan çıkmaktadır. Geniş ürün çeşitliliğine sahip kot pantolonlar her zevke hitap edecek tarzda üretilmiştir. Böylece Mavi Jeans mağazalarına giren her kadın zevkine uygun bir modeli mutlaka bulabilmektedir.

2014 Mavi Jeans kadın kot pantolon modelleri arasında öne çıkan modeller hangileridir?

Kadın giyiminde kot pantolonları apayrı bir yeri vardır. Birçok kadın günlük giyimde en kolay giyim şekli olan kot tişört veya kot gömlek kombini kullanarak bugün ne giysem derdinden kurtulmaktadır. Her mevsim rahatlıkla tercih edilebilen kot pantolonlar farklı kesimleri ile de farklı ihtiyaçları karşılamaktadır. Özellikle dar ve düşük bel kot pantolonların kadınlar tarafından daha seksi bir görünümün elde edilebilmesi için sıkça kullanıldığını belirtmek gerekir. Tüm dünya kadınlarının ortak pantolon tercihi olan kot pantolon giyimi bir kot markası olan Mavi Jeans markası için de oldukça önemlidir. Mavi kadın kot pantolon modelleri oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Bilindik klasik kot pantolon renklerinin dışında yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilecek olan renkli baskılı ve desenli kot pantolon üretimiyle de dikkatleri üzerine çeken marka kot kumaşı ile daha birçok yeniliğin de habercisi olmaktadır.

Kot giyiminde çığır açan modeller üretmeye devam eden Mavi Jeans aynı zamanda üretmiş olduğu tişört gömlek gibi ürünlerle de spor giyimde öne çıkan markalardan biri haline gelmiştir. Ülkemizi yurt dışında da gururla temsil eden markanın kadın kot pantolonları üretimindeki ustalığı da takdirle karşılanmaktadır. Mavi kot pantolonlar renkli ve desenli baskılarla dikkatleri çekmektedir. Ayrıca vintage etkisiyle üretilen ürünleri de 2014 koleksiyonunda görmek mümkündür.

Mavi kot pantolonlar genel olarak düşük bel, normal bel ve yüksek bel olmak üzere üç bel tipinde üretilmektedir. Neredeyse her modelin bu üç bel tipinde üretilmiş örneklerini bulabilmek mümkündür. Ayrıca bol paça, bol pantolon, dar pantolon ve boru paça tipleri de genel olarak modellere yön veren çizgilerdir.

Mavi jaens ürünleri içinde oldukça renkli ve sıra dışı tasarımları bulabilmek de mümkündür. Açık mavi kırmızı beyaz gibi tek renk kot modelleri markanın dikkat çeken kot tasarımlarıdır. Bunun yanında çiçek baskılı veya farklı desenlerle süslenmiş ürünlere de Mavi’nin kadın kot pantolon modelleri arasında yer almaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*