2014 Mango Bayan Elbise Modelleri

Kadın giyiminde her sezon sıkça tercih edilen kıyafetlerden olan elbise modelleri, birçok ünlü markanın ürettiği ürünler arasında yer almaktadır. Elbise üretiminde önde gelen markalardan biri olan Mango firması ise bu sene, bayan elbise modellerinde birbirinden güzel tasarımları tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Uzunundan kısasına, gece elbisesinden günlük kullanım elbiselere kadar birbirinden farklı birçok modeli tasarlayan marka, kalitesinden kesinlikle ödün vermeden yeni yılın elbise modellerini satışa sunmuştur. 2014 Mango bayan elbise modelleri tahmin edilebileceği gibi yoğun bir ilgiyle satışlarına devam etmektedir.

Bu yılın Mango bayan elbise modelleri nelerdir?

Mango markası bayan elbise modelleri tasarımlarında etek kısmı genellikle diz üstü olarak tasarlanmıştır. Hem günlük kullanımda hem özel günlerde ve davetlerde giyilebilecek kıyafetler için de bu durum aynıdır. Mango elbise tasarımlarında ilgi çekiciliği ve kadınsal özellikleri ön plana çıkaran çizgilere sahip modelleri daha çok benimsemektedir. Birbirinden güzel renk, şekil ve desenlerde üretilen elbise modelleri kadınların ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Koyu renk tercihi yapılan elbise modellerinde ise tasarımda dikkat çeken çizgilerin kullanılması elbisenin albenisini daha da artırmaktadır. Bazı elbiselerin etek kısımlarının kat kat dikilmesi, bazı modellerde tercih edilen asimetrik dikimlerin elbisenin genel havasına uygun olarak tasarlanması elbisenin farklı görünmesini, elbiseye çekicilik katmasını ve elbisenin benzersiz olmasını sağlamaktadır.

Mango markası bu sene elbise tasarımlarında genel olarak canlı renkleri tercih etmektedir. İki rengin birlikte kullanıldığı elbise modellerinin yanında bazı elbiselerde de kendinden desenli kumaşlar tercih edilmektedir. Etek kısmı farklı renk üst kısmı farklı renk olarak tasarlanmış elbise modelleri bu senenin farklı elbise tasarımları arasında kabul edilebilir. Özellikle kırmızı mor lacivert gibi kışkırtıcı renklerin tek renk olarak elbiselerde kullanılması dikkat çeken bir başka öğedir. Bazı elbise modellerinde bel kuşağı kullanılırken bazılarında da kemer kullanılmıştır.

Tek renk tasarlanan elbise modelleri genel olarak özel gecelerde, davetlerde, daha resmi ortamlarda, iş yemeklerinde tercih edilebilir. Triko elbise modelleri gibi dikkat çekici elbise tasarımları ise bazı yemeklerde tercih edilebileceği gibi günlük kullanım için de ideal elbise tasarımlarıdır. Günlük kullanım içinse tercih edilebilecek birçok mango bayan elbise modelleri bulunmaktadır. Bu modellerde canlı renkler ve farklı desenli kumaşlardan dikilen elbiseler dikkat çekmektedir. Günlük olarak kullanılabilecek elbise modellerinde en çok elbiselerde kullanılan asimetrik dikimler ön plana çıkmaktadır.

Mango bu sene elbise tasarımlarında geleneksel çizgilerin dışına çıkarak yeni bir modanın da önünü açmıştır. Rahat ve farklı giyim için kuralların çiğnenebileceği imajını çizen elbise modelleriyle, çok sayıda kadının tercih noktası olamaya aday elbiseler üretmiştir. Böylece son yıllarda doğallığın ve rahatlığın ön plana çıkarıldığı moda sektöründe öncü firmalardan olmayı başarmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*