2014 Lacoste Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Spor giyimin dünya markalarından biri olan Lacoste markası 2014 yılında onlarca bayan spor ayakkabı modeliyle mağazalarda yerini almaktadır. 2014 Lacoste bayan spor ayakkabı modelleri birbirinden farklı, birbirinden güzel tasarımlarla bayanların beğenisine sunulmaktadır. Lacoste markası ürettiği babet ve bot tarzı ayakkabılarla spor ayakkabı kavramını biraz daha genişletmiştir. Bayanların günlük kullanımda rahatlıkla tercih edebilecekleri bu ayakkabılar mağazalarda kullanıcılarını beklemektedir.

Bu yılın Lacoste bayan spor ayakkabıları nelerdir?

Dünya çapında marka olmanın bilinciyle hareket eden Lacoste markası, üretmiş olduğu birbirinden güzel ve kaliteli ayakkabılarla kadınların da en çok tercih ettiği spor ayakkabı markaları arasına girmeyi başarmıştır. Alışageldik spor ayakkabı modelleri dışında tasarımlar üreten Lacoste markası, bu sene babet tipinde spor ayakkabılarla yaz günlerine, bot tipindeki spor ayakkabılarla da kış günlerine uygun spor ayakkabı modellerini kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Ürettiği modellerde daha çok sadeliğin şıklığından yararlanan marka, nedeyse tüm ürünlerinin üzerinde markasını temsil eden timsah simgesini kullanmaktadır.

Lacoste marka spor ayakkabı modelleri genellikle renkli tasarımlarla dikkat çekmektedir. Bu marka ürünlerinde koyu renkleri çok fazla tercih etmemektedir. Ancak siyah kahverengi ayakkabı modelleri de üretmektedir. Lacoste marka bayan ayakkabı modelleri arasında bu senenin en dikkat çekenleri babet tipinde üretilen ürünlerdir. Bu tarz ayakkabılar son yıllarda spor ayakkabılarda bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu durumu göz önünde bulunduran firma birbirinden güzel babet spor ayakkabı modellerini kadınların beğenisine sunmaktadır.

Bayan spor ayakkabı konusunda farklı modelleri üreten firma en trend modellerin üretimini de gerçekleştirmektedir. Marka ayakkabı modelleri tasarımlarında turkuaz, pembe, siyah, lacivert, beyaz, eflatun, mor gibi ana ve ara renkleri kullanmaktadır. Ayakkabı modellerinde karmaşık tasarımlardan uzak sade görünümlü modelleri benimseyen marka, bilindik logosunu neredeyse tüm ayakkabı modellerinde kullanmaktadır. Tek renk ayakkabıları çok az bulunan Lacoste markasının, bazı modelleri hareketlendirmek adına, ayakkabı renginde veya farklı renkte, ayakkabının ön kısmında, yukarıdan aşağıya inecek şekilde bir şerit uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamayı markanın birçok modelinde görmek mümkündür.

Ayakkabı tasarımında son yıllarda daha da hareketlenen Lacoste markası, ürün kalitesiyle kullanıcıların her zaman takdirini kazanmıştır. Bu takdirleri spor ayakkabıdaki ürün yelpazesini genişleterek, tercih edilir hale getirmeyi başaran firma gelecek yıllarda daha çok zevk gurubundaki insana temsil etmeyi hedeflemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*