Koltuk Trendleri

2014 Koltuk Trendleri Resimleri (11)

Mobilya sektöründe yaşanan gelişmeler yeni yılın koltuk trendlerinde farklılıklar meydana getirmiş durumda. Özellikle popüler mobilya firmaları koltuk trendleri olarak sektörde damgasını vurdu ve yılın ilk modellerini sektöre sundu. Birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı koltuk modelleri, sıra dışı renkleri ve desenleri ile oldukça ilgi görüyor. Bunun yanında kaliteli malzemelerden üretilen modeller, detaylı bir işçiliğin ön plana çıktığını gösteriyor.

Koltuk modellerinde ne tür tasarımlar yer alıyor?

Yeni yılın en dikkat çekici konseptleri arasında köşem ve klasik modeller yer alıyor. Köşem koltuk modellerinin orta kısımlarına konuşlandırılan ahşap sehpalar, TV keyfi sırasında kullanıcıların başka bir sehpaya ya da aparata ihtiyaç duymadan içeceklerini ve aperatif yiyeceklerini rahatça ortada yer alan kısma koymalarına yardımcı oluyor.

Diğer yandan klasik modellerin yer aldığı koltuk trendleri, eskiye dönüşe dair çağrışımları simgeliyor. Klasik motiflerin yer aldığı modellerde ilgi çekici desenler pek çok kişi tarafından ilgi görüyor. Bunun yanında klasik modeller, bir adet 3 kişilik, 1 adet iki kişilik ve iki adet tek kişilik parçalardan meydana geliyor. Her eve rahatça konuşlandırılabilen modeller, dekoratif olmaları ile oldukça ilgi çekiyor ve birçok kişi tarafından alıcı buluyor.

Ayrıca yeni evlenen ya da evlenecek çiftlerin de ilgisini çeken koltuk trendleri, etkili tasarımları ile istenen sonuçların ön plana çıkmasını sağlıyor. Pek çok genç kızın hayallerini süsleyen modeller, sektörde seçkin ürünler olma yolunda ilerliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*